Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Krémesen finom textúrájú tusolóhab csábító citrom illattal és ápoló avokádóolajjal.

backardi165

2019. július 4.

Véletlenül akadtam rá a polc legalján volt és mivel én kifejezetten citrom illatú tusfürdőt kerestem ,gondoltam kipróbálom. Szerelem volt első szaglásra 😃! Egy citromos habcsóknak érzem amgam minden zuhanyzáskor? Imádom!!!! Kellemes krémesesn habos,könnyű vele borotválkozni és puha lessz a bőröm! Biztosan újra veszem !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

nikyptk

2019. február 5.

Eddig a kedvenc tusolóhabom! Borotválkozáshoz használom, nagyon jó krémes állaga van elkenve. JA és az illatáért megbolonduloook. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

b5bea

2018. szeptember 20.

Citromos süti illata van, vagyis édes, de mi szeretjük. A gyerekek kimondottan élvezik, h "játszhatnak" vele fürdés közben, nagyon sokáig elegendő ez a mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

kismadár

2018. augusztus 23.

Szeretem a tusolóhabokat, ezzel sincs semmi gond, nem szárít, nem irritál, teszi a dolgát, viszont az illatával nem vagyok kibékülve. Citrusos, friss illatra számítottam, de ennek nagyon cukros, édes, citromos torta illata van. Egyáltalán nem frissítő, inkább émelyítő, cukormázas.

(A csomagolása már megváltozott.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

(A csomagolása már megváltozott.)

sprefectesse

2018. május 23.

Nekem valahogy az első használattal mintha kijött volna belőle az összes hajtógáz (komolyan majdnem eldobtam, mert látni is lehetett a gázt, pedig felráztam, meg minden), azóta meg ilyen kis nyomorult göbökben köpködi ki a habot. Ez így nem egy élmény, de el fogom használni, mert tényleg isteni citromtorta illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

bendi13

2018. március 17.

Imádooom!! Komolyan, tisztára citromtorta-illata van :) nagyon egyszerű használni és nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate