Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   250 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő élénkítő citrus illattal és bazsalikom kivonattal.

Noyko

2018. október 24.

Én most kezdtem el használni,már régebben vettem,de sajnálom,hogy már nem gyártják. Igazi frissítő illat,kellett már ez nekem. Olcsó,megállja a helyét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

NettiKadar

2018. június 13.

Nagyon jó frissítő illata van és az ára is csodás:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

Nagyon jó frissítő illata van és az ára is csodás:)

radioaktiva

2018. május 28.

Imádnám, ha megmaradna az illata. Mert az szuper. De így csak 4 csillag.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 28.

Imádnám, ha megmaradna az illata. Mert az szuper. De így csak 4 csillag.....

Dormir

2018. május 9.

Light Blue illata van!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

Light Blue illata van!!!!

mujerconfused

2018. május 7.

Nagyon finom az illata, de engem szárított :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Nagyon finom az illata, de engem szárított :(

szukhentrunk

2018. március 27.

Imádom az illatát és az ára is tökéletes!! NAgyon jóóó:DDDD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Imádom az illatát és az ára is tökéletes!! NAgyon jóóó:DDDD

252n

2017. december 6.

Szeretem a citrusos illatokat, szóval ilyen szempontból szuper. Ár-érték arányban is jó, a mindennapokra tökéletesen megfelel. Annyit sajnálok, hogy nem túl tartós az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Kesudio

2017. szeptember 18.

Olcsó, nem szárít, és szuper frissítő illata van. Mikor megunom az édeset, mindig jól esik az ilyen üde illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

dettusbettus

2017. szeptember 7.

Én pont azt szeretem a tusfürdőknél, ha zuhanyzás közben illatoznak, utána viszont nem lehet érezni őket. Ez is pont ilyen, és nagyon kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Kingucii

2017. szeptember 4.

Nekem nagyon tetszik az illata. Egyáltalán nincs mosogató szaga.
Kellemes, frissítő érzés vele tusolni.
Egy darabig érződik az illata magamon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Nekem nagyon tetszik az illata. Egyáltalán nincs mosogató szaga.
Kellemes, frissítő érzés vele tusolni.
Egy darabig érződik az illata magamon is.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.