Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2018. december 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Intenzív ápolás mangómagolajjal és kókuszolajjal testre és kézre.

tenagi

2020. szeptember 5.

Testvajnak nevezni túlzás, inkább sűrűbb testápolónak mondanám. Az én száraz bőröm pikk-pakk beszivja, az illata nagyon tartós.
Nem rég vettem, így hosszú távú hatásáról nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Nem rég vettem, így hosszú távú hatásáról nem tudok beszámolni.

beachvibes

2020. április 15.

600 Ft-ért vettem a Rossmannban leárazva, ennyi pénzért szerintem messze túlteljesíti az elvárásokat. Az állaga tényleg testápoló és testvaj között van, sűrűbb krém jellegű. Nekem nagyon száraz a bőröm de ezt szereti, hamar beszívódik és nagyon jól hidratál. A kiszerelése pedig óriási, nagyon sokáig elég. Megkapja az 5 csillagot, mert még az árától eltekintve is egy nagyon jó kis testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

hedgehog

2019. augusztus 14.

Az illata kellemes, nekem tetszik, bár én mintha éreznék benne valami mást is a mangon kívül. A testvajhoz köze sincs, ennél jóval sűrűbb testápolók is léteznek, ez talán egy közepesen sűrű testápoló. Könnyen beszívódik. Olcsóbb kategória és a csomagolása is megfogott. Egynek megfelel, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

orsi0210

2019. április 8.

Sajnos az én bőröm valahogy nem tudja jól beszívni ezt a krémet, mivel a bőrfelszínemen megtapadnak apró kis "krémdarabok", és nem kenhetőek el. Pedig az illata nagyon finom, és alapjában az állaga sem rossz, de így az egyenletlen bőrkép miatt csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

zfruzsi

2019. április 3.

Az aktuális kedvenc testápoló termékemmé nőtte ki magát, pedig én aztán utálok testápolózni alapjáraton. :D Imádom az illatát és a bőrömön a tápláló hatását! Mikor először használtam megijedtem, mert úgy tűnt, hogy sehogy sem tudom eldolgozni és ezáltal olyan volt, mintha nem tudná beszívni a bőröm. Viszont néhány másodpercen belül ez a fehér csíkozódás el is tűnt és beszívta a bőröm - nem mondom, hogy 100%-osan és nem érzem, hogy tapad még kicsit, de olyan szinten, ami még nem kellemetlen számomra (pedig erre is elég hisztis vagyok:D), úgyhogy megbocsájtom neki. Nagyon olcsón egy nagyon jó termék - örülök, hogy megvettem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

zsofiaa96

2019. március 18.

Sajnos kidobtam az egész dobozzal, mert sosem fogom használni. Nagyon nem tetszik az állaga, mert iszonyat krémes alig bírtam elkenni a karomon és egy nehéz érzet maradt a bőrömön. Sajnos nekem az illata sem tetszik, bár tudom ez ízlés kérdése. Nem volt drága, ezért nem fáj a szívem érte, de az én bőrömnek ez a krém nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Jutka1989

2019. március 7.

Inkább testápoló, mint testvaj az állaga. Az illata tetszik, és nagyon hamar beszívódik. Jól hidratál, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Dumitutoj

2019. február 21.

Nem tudom, hány százaléka lehet ennek a testvajnak a "vaj", de inkább testápolóhoz hasonlít az állaga, nem testvajhoz.
Én az illatával nem vagyok teljesen kibékülve (tudom, ez ízlés kérdése), de a benne található kókuszolaj illata egyáltalán nem érződik rajta, és a mangóillat helyett is engem inkább zöldalmára emlékeztet, amit pedig nem kedvelek.
Testápolót szerettem volna dúsítani vele, de mivel nem vaj, sima testápolóként használom.
Ár-mennyiség arányában jónak mondható, mert nem drága és nagy kiszerelésű, de ennek ellenére nem fogom még egyszer venni, mert - ahogy írtam is - szerintem nem "vaj".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 21.

random

2019. január 31.

nagyon jó az illata :3 fincsi gyümölcsös, és nem kimondottan mesterséges. viszont a hatásávan nem igazán vagyok megelégedve... igaz, nekem nagyon erősen tápláló, hidratáló testvajakra van szükségem ebben a hidegben, ez meg inkább csak egy sűrűbb krém, mintsem "vaj". viszont kézkrémnek szuper, mert gyorsan beszívódik, és nem hagy semmiféle ragacsos érzetet vagy filmréteget. és a viszonylag nagy kiszerelés ellenére drága sem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Antioxidánsok: Tocopherol