Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Kókusz és maracuja illatú krémtusfürdő, mellyel a fürdés egy igazi élménnyé válik. Bőre puha és selymes lesz. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

orsolyap

2018. augusztus 17.

Semmi extra. A második flakon után meguntam. Könnyen elillan az illata. Egy elég közepes tusfürdő. Amúgy ár-érték arányban szuper olcsó. De nem fogott meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Ella

2018. július 30.

Bevallom, a kókuszt sohasem éreztem benne, de ettől függetlenül jó az illata. A férjem jobban szereti, mint én, ő gyakrabban használja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

pattelin

2018. június 19.

A kókuszt annyira nem érezni benne szerencsére (alapvetően szeretem a kókuszt, de ezen a nyáron annyira kókuszos minden, hogy már kicsit sok..), de a maracuját igen. Valójában gyerekrágóra emlékeztető illata van számomra, ami nekem így nyárra bevált! Egy darabig azért érzem az illatát tusolás után is. Nem szárít, jól habzik, olcsó. Helyet kapott a tusfürdő gyűjteményembe a nyárra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

matekitti

2018. március 12.

Kellemes illat, jó állag és nem is szárít. Az ára pedig teljesen tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Kellemes illat, jó állag és nem is szárít. Az ára pedig teljesen tökéletes.

mandarina

2017. november 12.

Nekem ez a tusfürdő hozta meg tavasz végén az igazi nyárhangulatot :) Imàdtam az illatát, állagát, halványsárga színét. Mindenképp max csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

csuszka

2017. október 16.

Nem nagyon vannak elvárásaim tusfürdőkkel szemben, de ez mindnek megfelel. Eszméletlen jó illata van, nem szárít, jó krémes. Ingyen szereztem a terméket még egy jó ideje, de az eredeti árát sem sokallanám érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Nussh

2017. október 13.

Az illata nem lenne rossz, ha legalább 5 perccel fürdés után is lehetne érezni belőle bármit... de nem lehet. Emellett elkezdtem viszketni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Wee

2017. szeptember 27.

Ingyen szereztem be, mert valami nyári kupont kaptam a húgomtól, ami egy sajátmárkás Rossmann tusfürdőre szólt. Vacilláltam a barackos és e között, végül ezt hoztam el.
Az illata nagyon maracujás, nymokban kicsit kókuszos. Kellemes intenzív illatú tusolás közben. Adja a nyár érzést, és friss illatot, de nekem szárít nagyon és viszket tőle a bőröm hosszútávon.
Ingyen megérte, nem nagy élmény, de nem is olyan katasztrófa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Ingyen megérte, nem nagy élmény, de nem is olyan katasztrófa.

Kesudio

2017. szeptember 18.

Émelyítően édes, kellemetlen és mű illata van. Soha többet

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Émelyítően édes, kellemetlen és mű illata van. Soha többet

Milka

2017. augusztus 19.

Pont egyensúlyba lágyítja a citrusos maracuját a kókusz, telitalálat, egy élmény vele a zuhanyzás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Hidratálók: Propylene Glycol

Forrás: ITT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.