Isana

Ár:   749 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stanczi, Módosítva: 2019. május 15.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Kendőmaszk + szérum hialuronnal és c-vitaminnal. Vitalizál és simít, intenzíven köti meg a nedvességet a ragyogó tónusért. Az Isana mix-it arcmaszk hialuronnal és C-vitaminnal intenzíven ápolja és hidratálja a bőrét. Az első ráncocskákat finoman simítja. C-vitamint tartalmazó formulával vitalizál. A csomagolás összehajtásával és enyhe nyomásával a szérum a száraz kendőbe jut. A maszk felveszi a szérumot és az arcra helyezve gondoskodik a hatóanyagok optiális átvételéről. A bőrt intenzíven ellátja nedvességgel, vitalizálja és simítja. Az első finom vonalakat és ráncocskákat mérsékli. Az élettel és sugárzóan friss tónusért.

umpalumpa

2020. január 10.

Megint találtam én is 1 db-ot Rossmannban, miután egy nagyon kedves fórumtárs is küldött nekem ajiba <3 Ideje írni róla.
Imádom! Hosszabban: mindent kiszív az arcom a maszkból, amit a maszk képes magába szedni a lötyiből. Ami a zacsiban marad, azt én is kiöntöttem egy üvegcsébe, pár napra elég ebben a hidegben. Tovább lehet, hogy nem is áll el és a hatása is csökken, bár van benne tartósítószer, nemtom. A maszk mindkét oldalát a képemre teszem, szóval megfordítom. Szinte száraz lesz utána. A bőröm nyugodt, feltöltött, egységesebb színű lesz azonnal. Táraznék belőle, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Kiraerika

2019. december 2.

Szintén egy pipettás üvegből használom esténként vizes bőrre krémezés előtt. Egy hónapnyi kitartó használat után látszik az eredmégy. (Kb. annyira is elég egy zacsi) És "hűha" ! Vizhiányos de pattanásra hajlamos érzékeny bőrőmmel csodát művelt! Sokkal szebb a színe, egységesebb, egészségesebb kinézetű. Annyira hogy le kelett váltanom az alapozóm és a púderemet mert annyira sárga lett rajtam.
Most megint van a Rossmanban és akciós, párszáz ft. Betáraztam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

Most megint van a Rossmanban és akciós, párszáz ft. Betáraztam!

Zsan21

2019. november 14.

Régebben használtam, nagyon tetszett. Talán a legjobb fátyolmaszk amit használtam. Sajnos mostanában nem találom a Rossmannban....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

valkayszaszi

2019. augusztus 8.

esküvőre készülve használtam, jó volt rá sminkelni, kisimította a pici ráncokat, puha lett a bőröm, jól hidratált. jó sokáig hagytam a fátylat a lötyiben, kicsit furi géles nyálkás állaga lett, ami az arcon is ott hagyta azt az érzést. sokáig rajta hagytam az arcomon, egy fél órát tuti, rengeteg nedvesség maradt a maszkban. kicsik pazarlásnak tűnik. gyorsmegoldásnak tökéletesen működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

roni94

2019. július 31.

Kezdésnek kettőt vettem, az egyiket kipróbáltam mint maszk. Nagyon kellemes volt úgy is, de inkább a szérum miatt akartam kipróbálni. Gyorsan beszívódó szérum nagyon jó összetevőkkel. Én mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

dunaimano

2019. július 25.

Lehet hogy én vagyok nagyon fiatal, de velem kb semmit nem csinált. Nehéz volt átpattintani a lötyit a maszkhoz, de másodjára már jobban menne. Rengeteg maradt benne, azt félretettem hűtőbe, még a következő pár napban használtam. Kellemetes illata van, de nekem túl sok, jobban tetszene illatmentes változatban. A hidratálás érezhető volt. A pigmentfoltjaim nem lettek halványabbak. Jó az irány, de még nem lépte meg a márka a szintet szerintem. Arra mindenesetre biztosan jó, ha éppen elfogy a C-vitamin szérum otthon, és szeretnék egy gyorsan beszerezhető terméket az utánpótlásig. Más esetben nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

kriszti.csatlos

2019. július 12.

Én kapásból úgy kezdtem, hogy egy kiürült sötét (!) pipettás üvegbe öntöttem. Hát, nem akartam hinni a szememnek, ez tényleg vagy 20 ml :D
Kipróbáltam fátyolmaszkként, részemről ez csak a szérum pocsékolása volt. Egyébként isteni visszafogott az illata, csodásak az összetevők, babapopsi bőrt kaptam, és 749 Ft a 20 ml szérum. Kell ennél több? Azt hiszem megyek felvásárolni a bolti készletet.. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 12.

Lovemakeup

2019. július 3.

Nagyon jó véleményeket olvastam róla, így gondoltam kipróbálom. Tényleg rengeteg cucc van benne, így egy részét kiöntöttem egy pici tégelybe, onnan használom napi 2x. Persze a maszkkal együtt is használtam. Nagy változást nem vettem észre ugyan a bőrömön, de ebben a nyári melegben bőven elegendő ez az arcomra, nincs szükség különböző krémekre. Gyorsan beszívódik, és remélem, hogy hosszabb használat után látok majd változást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

b0rzi

2019. június 26.

Vigyázat, hosszú vélemény!
(és ha lehetne, sokkal több csillagot is adnék, bár matematikailag ugyanannyit érne)

Már hármat elhasználtam, de még van 2 tartalékban, és tervezek is még venni, bár tegnap úgy láttam, megemelték az árát majd' 1300 Ft-ra.

Első használat: miután átnyomtam a szérumot, áztattam még fél órát, hátha fel tudja szívni az összeset, de nem tudja. :D A maszkot fent hagytam vagy 40 percig (amíg el nem kezdtem érezni, hogy szárad), irdatlan ragacsos lett tőle a bőröm, érzésre is, tapintásra is, marha kényelmetlen volt, és féltem, hogy másnapra vajon milyen látvány fogad - de semmi ijesztő, sőt, puha lett a bőröm, szebb az összkép, feltöltődött. A maradék szérumból kentem az arcomra, sőt, a párom arcára, és mivel ő tojik az arcápolásra, az ő arcán drasztikus volt a változás (teltebb, egységesebb, hidratált érzet és kinézet). Végül ki kellett dobnom a maradékot mert nem tudtam hogyan szállítani utazás közben. :( Másodjára cselesebb voltam.

Második használat: ~20 percig hagytam fent, de még nedves volt a maszk, amikor levettem: ezzel átdörzsöltem a karjaim és lábaim, azok jó gyorsan becupákolták, és olyan pihe-puhák lettek, hogy nem győztem simogatni őket. :D Az arcom bár tapintásra ragadt, de csak egy kicsit, és érzésre is sokkal komfortosabb volt. Megint nem csinált vele semmi rosszat, pedig hát irdatlan meleg van, és ilyen melegben mindig ijesztő a ragacsos érzetű arc (számomra, legalábbis). A maradék szérumot másnap kentem az arcomra, majd mivel maradt MÉG MINDIG szérum benne, bekentem megint a végtagjaim.
¯\_(ツ)_/¯

Harmadik használat: szintén csak 20 percre hagytam fent, maradékot betöltöttem egy pipettás üvegbe (még mindig van belőle), a még nedves maszkkal átkentem a végtagjaim (annyira puhák tőle, nem tudok betelni vele), illetve utána az TO natural moisturising factors krémét használtam, és reggel nem akartam hinni a szememnek, milyen k*rva jó fiatalos, feszes, hidratált, puha arc nézett vissza rám, nem mintha olyan öreg lennék, de ez azért durva volt! Reggel is bekentem, és így, hogy én adagolhatom, már gyorsabban beszívja a bőröm, a vizes-géles állaga miatt könnyű eloszlatni és kevés is elég bőven (így szerintem vagy 30 használatra elég lesz, ami 2 hét napi 2 használattal), kevésbé ragad, egyszerűen imádom.

Amúgy meg valóban strahlend lesz tőle a bőr, ha még kenek rá fényvédőt is (a maszkos 20 perc után, pár perc hatóidő elteltével), olyan a fejem, mint a diszkógömb. :D

Egyébként nekem semmi bajom nem volt az átpréseléssel, úgy csináltam, ahogy a hátulján írják. Bár akkorát pukkan, hogy mindig megijedek, nem repedt-e szét az egész a francba, de nem. :D
Nagyon remélem hogy ezt soha nem vonják ki a forgalomból és nem változtatnak az összetevőin, mert egyszerűen egy CSODA.
A parfümöt is csak egyszer éreztem és egyáltalán nem volt zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Vigyázat, hosszú vélemény!

¯\_(ツ)_/¯

A parfümöt is csak egyszer éreztem és egyáltalán nem volt zavaró.

bernadettu

2019. június 24.

Elég vegyes véleményeket halottam arról, hogy most a C-vitaminos szérumok hatásosak vagy sem, és bizonyos márkáknál olvastam a véleményeket, hogy mitesszereket okoznak, szóval örültem, mikor megjelent ez az újdonság, hogy nem kell elköteleződnöm valami mellett, ami hosszabb távon inkább árthat, mint használhat a bőrképemnek.
Sietős reggelekre nem ajánlom, ha valaki az előírás szerint akarja használni, legalább 5 percig bénáztam mire át tudtam préselni a szérumot a fátyolmaszkos kamrába.
Hatását tekintve pihe-puha lett az arcom és egész nap éreztem, hogy milyen jól hidratált. Mitesszereket nem okozott.
Kúraszerűen fogok még venni, de nem érzem csodaszernek, a sima flakonban vagy pipettás adagolóban érkező hialuronsavnak is van ilyen hatása a bőrömre és az nem ilyen egyszeri felhasználású kiszerelés (talán kicsit környezetbarátabb).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Carnosine
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Betaine, Saccharide Isomerate, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Niacinamide, Ethyl Ascorbic Acid

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.