Isana

Ár:   749 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stanczi, Módosítva: 2019. május 15.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Kendőmaszk + szérum hialuronnal és c-vitaminnal. Vitalizál és simít, intenzíven köti meg a nedvességet a ragyogó tónusért. Az Isana mix-it arcmaszk hialuronnal és C-vitaminnal intenzíven ápolja és hidratálja a bőrét. Az első ráncocskákat finoman simítja. C-vitamint tartalmazó formulával vitalizál. A csomagolás összehajtásával és enyhe nyomásával a szérum a száraz kendőbe jut. A maszk felveszi a szérumot és az arcra helyezve gondoskodik a hatóanyagok optiális átvételéről. A bőrt intenzíven ellátja nedvességgel, vitalizálja és simítja. Az első finom vonalakat és ráncocskákat mérsékli. Az élettel és sugárzóan friss tónusért.

csill87

2019. június 12.

Én is átöntöttem egy üres pipettás üvegbe, és szérumként terveztem használni arcra, de ott csak egyszer sikerült alkalmaznom. Egyébként kellemes állagú, nem víz szerű, hanem kicsit sűrűbb, valóban tápláló klassz cucc. A maradék mennyiséget pedig összekeverem testápolóval és úgy vittem fel. Gondoltam hogy most a napnak kitett bőrnekígy nyáron jót tesz majd a plusz ápolás. Nekem nagyon tetszik, sok féleképeen lehet használni, biztos hogy fogok még belőle venni, ha még kapható lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

reka9319

2019. június 7.

Szerencsétlenkedtem egy sort az összemixeléssel, elég maszek módon oldottam meg.:D De megérte, szerintem baromi jó kis cucc. Puha, ragyogó lett tőle a bőröm. Nem ragacsos, szuper állaga van. Be is táraztam belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Babika20

2019. május 23.

Én tegnap próbáltam ki és valóban szuper :) mondjuk a csomagban nem tudtam összemixelni a cuccot, bénáztam :D a szérumot kinyomtam én is egy kis pumpás tégelybe, és azt kentem fel. Még jó pár használatra maradt, mert tényleg baromi sok van benne. És reggelre bakker tényleg szemmel látható volt a változás! Azt hiszem 700 Ftba került. Ami egyedül fura volt, hogy nekem kicsit erős volt az illata, enélkül is meglettem volna, ilyen virágos illata van, ami felkenés után elillan mondjuk...Én is ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Sheila

2019. május 20.

Én sem tököltem a maszkkal, inkább áttöltöttem egy kiürült pipettás üvegbe (kb 20 ml!) és szérumként használom reggel-este.
Isteni, vizes állag, könnyen beszívódik, szép, egységes bőrkép, remek összetevők, és az ára is remek.
Be is táraztam belőle már a következő adagot, most nevetségesen olcsón lett végre egy szuper c-vitaminos szérumom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 20.

Blackxentric

2019. május 19.

A bőröm amúgy is imádja a hialuronsavat és a C vitamint is, így nem volt kérdés, hogy kipróbálom-e. Nagyon tetszik, hogy én tudom eldönteni mennyi szérumot teszek a maszkra. Pont ezért nem szeretem a hagyományos fátyolmaszkokat, mert tocsognak a cucctól.
Nem egyszerű az adagolása, de megéri foglalkozni vele. A maszk mérete számomra tökéletes volt. A hatásával elégedett vagyok, hozza azt amit vártam ettől a kombinációtól. A bőröm élettel teli és hidratált lett, nem hagyott maga után semmi ragacsos érzetet.
A maradék anyagot áttöltöttem egy üres szérumos üvegbe, így el tudom használni.
Az INCI is szép. Így kell ezt csinálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

A maradék anyagot áttöltöttem egy üres szérumos üvegbe, így el tudom használni.
Az INCI is szép. Így kell ezt csinálni.

fcsenge

2019. május 17.

Durva versenyhelyzet alakulhatott ki a Rossmann háza táján, vagy valami más nyomásnak akarnak megfelelni, de ez a termék a kiváló INCI-árérték arányával lenyűgözött. Drukkolok, hogy dobjanak piacra hasonló termékeket még! A sajátmárkás naptejek is (Sun Ozon Sensitive 50SPF) hasonlóan ámulatba ejtettek. Tökéletes alapcuccok.

U.i.: én itt nem pepecselgettem ezzel a rémisztő maszkkal, a folyadék maga kitesz vagy 20-30ml-t, ezt külön raktam egy sötétfalú adagolóba, tök sokáig ki fog tartani és remekül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. május 15.

Nagyon megéri megvenni! Szerintem eléggé egyszerű átpréselni a lötyit a maszkra. Nagyon gyorsan beszívta a bőröm a szérumot. Hidratált, puha és ragyogóvá vált. 524 Ft-ért vettem akciósan, tuti veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 15.

ssyakaky

2019. május 15.

szerintem ez egy elég jó kis maszk, főleg az isanahoz képest. nekem nem okozott gondot átpréselni a lötyit, nagyjából a két harmadát használtam fel. szerintem egy kicsit lehetne nagyobb maga a maszk, vagy csak nekem van nagy fejem, nem tudom :D más kifogásom nem volt ellene. a hatásával is elégedett vagyok, volt min dolgoznia most, de szépen feltöltött, hidratált, és az egész összképet felfrissítette. az inci is egész szép, az ára se vészes (mondjuk akciósan vettem), egyszóval újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

funkydorie

2019. május 15.

Én véletlenül vettem meg ezt a maszkot, mivel a boltban mellényúltam, de egyáltalán nem bántam meg. Sőt! Ez az egyetlen olyan fátyolmaszk ami tényleg illeszkedik az arcra és nem óriási méretű. A szérumot én nem tudtam rendesen kinyomkodni ezért én a maszkot áztattam bele inkább a lötyibe. Talán ez az egyetlen "hátránya" de ez mit sem von le a termék pozitív tulajdonságaiból. A bőröm csak úgy itta a szérumot és igazán puhává varázsolta, nem irritált, nem hagyott ragacsos érzetet használat után. A maradék szérumot (mert bőven maradt) pedig egy kis tégelybe öntöttem és szépen felhasználom, mert 3-4 alkalomra biztosan elég lesz. Én imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Stanczi

2019. május 4.

Egy kis segítséget kellett kérnem, hogy a szmötyit átöntsem a maszkra, de végül sikerült. Elég sokáig ázott benne, hogy biztosan jól beszippantsa a cuccot, csak annyi maradt benne, amit még a nyakamon el tudtam oszlatni. Felvitelkor szó szerint taknyos állaga van a maszknak, tökéletesen illeszkedik az arcra, nincs erős illata, sőt én egyáltalán nem érzem. Szép összetevői vannak, nem olyan vészes az ára sem, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Carnosine
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Betaine, Saccharide Isomerate, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Niacinamide, Ethyl Ascorbic Acid

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.