Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eperke, Módosítva: 2011. július 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Bubus00

2018. április 6.

Az illata nagyon kellemes, kis mértékben hatásos, de hamar beszivódik a bőrbe. Csodát szerintem senki se várjon tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

pinkprincess112

2018. február 23.

Többször vettem már, a narancsbőrt soha nem fogja elmulasztani, se a striát aki ezért próbálná ki.
Viszont jó feszesítő lábra és edzés mellé.
Persze a feszesítést se úgy értsétek, hogy napokig az lesz.
Max aznap vagy pár óráig és kész.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Viszont jó feszesítő lábra és edzés mellé.
Persze a feszesítést se úgy értsétek, hogy napokig az lesz.
Max aznap vagy pár óráig és kész.

petraa11

2017. június 15.

Gyorsan beszívódik, jó illatú.
Feszesítő hatásáról még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Gyorsan beszívódik, jó illatú.
Feszesítő hatásáról még nem tudok nyilatkozni.

Mancsa00

2017. január 27.

Heti 3-4 alkalommal használtam edzéssel és kombinálva, leginkább fürdés után, lefekvés előtt.
Körülbelül 3 hét után kezdtem el észrevenni a hatását. A bőröm feszesebb lett, és a gödröcskék is halványodni kezdtek.
Újra fogom venni, ár-érték arányban szerintem kiváló. De csak 4 csillag, mert nem csodaszer :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

ALettah

2016. március 15.

Sajnos nálam az égvilágon semmit sem csinált, csak ragacsos utóérzetet hagyott. Olcsó, de ingyen sem kéne többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Mundow

2015. november 11.

Jó illata van és szép sima lesz a bőr krémezés után. Nem igazán tűnt el a narancsbőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

evagabriella

2015. augusztus 16.

Ahogy felkenem a bőrömre már érzem, hogy kicsit jobban meghúzza a bőrt. Nyáron soha nem szeretem magam kenni, de ezt a finom gél textúrát bármikor szívesen magamra kenem, mivel kifejezetten hűsítő hatása van. Rekordidő alatt bezabálja a bőröm. Volt már ennél sok-sok drágább és gyengébben teljesítő narancsbőr elleni krémem. Nálam ennek jár az aranyérem, mióta rátaláltam, ez a kedvencem és az egyetlen, amit használok. Arról meg ne is beszéljünk, hogy az áráért kész kis csodaszert kapunk. Negatívum, amiért nem vonok le pontot (igen, ekkora a szerelem): rendkívül erős illata van, ami nekem bejön, de édesanyám mindig megjegyzi, hogy már megint azt a büdös krémet használod?! :D Én mindennel együtt javaslom, nagyon kellemes krém!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

timeej

2014. június 26.

Jó kis hűsítő krém, hamar beszívódik, amit sok elvileg feszesítő krémről nem lehet elmondani. Hogy valóban hatásos-e, még nem tudom, kb egy hete használom, majd meglátjuk. De jól hidratál, másnap is puha a combomon a bőr, szóval én már ezzel elégedett is vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

muffinmonsuta

2014. március 23.

Én azt vettem észre,hogy hatásos,de nem olyan nagy mértékben.:) Az illata és az állaga tetszik,sokáig elég volt,szóval szerintem újrafogom majd venni^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 23.

bibor009

2012. április 26.

Én is úgy vettem észre mintha használna valamit sport mellett. és rendszeres használat mellett.
persze ehhez szauna, és sok ivás is társult:)
Egyébként jó az állaga, és használat után egyből olyan mintha feszesítene. persze ez lehet csak valami placcebó :) azért ha látok még valahol. szerintem venni fogok. Az ára nagyon jó. Azért kap 4-est, mert nyilván van ennél jobban használó feszesítő is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

persze ehhez szauna, és sok ivás is társult:)

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol, Alanine, Fructose, Glucose, Glutamic Acid, Urea, Sucrose, Caprylyl Glycol

Alanine a I h

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.