Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2016. október 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

PinkMcFreeze

2018. január 30.

Imádtam a maracuja illatot, mint valami édesség, olyan illatú volt (: Sajnáltam, hogy már nem lehet kapni, de remélem lesz még hasonló! (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Démonka91

2017. július 11.

Finom illatú, nem bántotta a bőrömet, de úgy nem éreztem semmi extrát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Finom illatú, nem bántotta a bőrömet, de úgy nem éreztem semmi extrát.

nehzsu

2016. szeptember 18.

Nekem a piña colada koktél jut róla az eszembe. Az árát maximálisan megéri, nyáron kifejezetten üdítő a használata, én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

Erus15

2016. szeptember 14.

Akciósan 200Ft-ér vásároltam meg a terméket. Nagyon kellemes illata van inkább a maracuja érződik rajta, de egy csipetnyit a kókusz is. Nem érződik olyan sokáig a bőrön, de egy ilyen olcsó terméktől nem is várok sokat. Nem irritálja a bőröm, nem viszketek tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

szabo123

2016. szeptember 11.

Tokeletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Tokeletes:)

f.szaszus

2016. szeptember 1.

Borzalmas az állaga, még csak pár napja használom, de remélem minél előbb elfogy. Az illatával nincs bajom ezért 2*, de ennél több nálam sosem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

trisztan

2016. május 24.

Hát ezzel a tusfürdővel kicsit alul teljesítettek.... nem hozza a megszokott minőséget, olyan semmilyen... olcsón egynek elment, de nem újravevős fajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 24.

RBea

2016. május 16.

Olcsó, de teljes pénzkidobás. Nincs kókuszillata. Még a hónaljra felvitt dezodor illatát nem távolítja el. Nem tudom mire fogom elhasználni, még kézmosásra sem szeretném. Pedig az Isana folyékony szappanok beváltak nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 16.

mujerconfused

2016. március 19.

Kellemes illatú, ami sajnos szinte rögtön elillan, inkább csak a maracuját érezni. Olcsó, nem szárította a bőröm, egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Ophelia

2016. március 17.

Akciósan vettem 199 Ftért, ennyi pénzért nem sok elvárásom volt. Valóban gyenge minőség, elég gyatrán habzik, gyorsan fogy. Egyébként jól tisztít, és a gyengécske maracuja illat sem rossz, kókusznak nyoma sincs. Egész frissítő reggelente, de volt már ezerszer jobb trópusi illatú tusfürdőm is.
Több Isana tusfürdőt próbáltam már, de saját márkás termékek viszonylatában a Balea termékeket sokkal minőségibbnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Hidratálók: Propylene Glycol

Forrás: ITT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.