Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Tusfürdő olajgyöngyökkel száraz bőrre és citromfű illattal.

RitaR

2019. december 6.

Nekem nagyon bevált. Finom az illata, kellemes az állaga, nem szárít. Mindig újravásárolom, simán lepipálja a 3-4x annyiba kerülő társait.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Katus93

2019. július 13.

Nagyon szeretem az illatát,ami tartósan megmarad a bőrön.:)
De sajnos az én bőrömet is szárítja.:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Nagyon szeretem az illatát,ami tartósan megmarad a bőrön.:)
De sajnos az én bőrömet is szárítja.:(

Dorjee

Korcsoport: >54
2019. február 22.

Totál olyan szagú, mint a JAR citromos mosogatószer. És annyira szárít is, holott nem kellene. Tévedés volt részemről

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. február 22.

Kobayasi

2018. december 8.

Olyan az illata, mint a Haribo gumicukornak. Fincsi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

Olyan az illata, mint a Haribo gumicukornak. Fincsi!

ponczedina

2018. november 25.

Nagyon szeretem az illatát, sokáig meg marad rajtam, de nagyon száritja a bőröm
Sajnos, pedig szuper lenne /lehetne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Nagyon szeretem az illatát, sokáig meg marad rajtam, de nagyon száritja a bőröm
Sajnos, pedig szuper lenne /lehetne..

Ophelia

2018. november 19.

Kicsit frissebb illatra számítottam, kevésbé édesre... olyan az illata, mint a citromos gumicukornak. :D nem rossz, de a Balea citromfüvese sokkal jobban bejött anno. Amúgy sűrűbb az állaga, mint általában az Isana tusiknak, a gyöngyök jók benne, nem szárít, de nem is hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

bkata91

2018. november 12.

Nyertem az egyik Rossmann-os akció alkalmával. Nekem a régi fajtájú zselés szaloncukorhoz hasonlít az illata. Nem rossz, de nem fogom újra venni. :) Utazós tusfürdőnek használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Csodalatosmandarin

2018. október 2.

Gumicukor illat!!!! szerintem próbáljátok ki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Gumicukor illat!!!! szerintem próbáljátok ki :)

sprefectesse

2018. augusztus 18.

Édesebb az illata, mint vártam, de nagyon bejön.
Az Isana tusfürdői egyébként egy kicsit szárítani szoktak, de ennek működnek a kis olajos gyöngyei, és semmi ilyet nem tapasztalok, úgyhogy jó kis nyári tusfürdő lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Édesebb az illata, mint vártam, de nagyon bejön.

Yeliz

2018. augusztus 14.

Szerintem nagyon finom illata van, jó az állaga. Fanyarabbra számítottam, és eszembe se jutott a gumicukor illat, amíg a barátom nem mondta. Ő ki nem állhatja az illatát, de nekem reggelente nagyon tetszik a nyári melegben. Kuponnal vettem én is és 15 percig álltan és gondolkoztam rajta, hogy melyiket is válasszam. Magamtól nem hiszem, hogy megvettem volna, de jó kis promót csináltak neki, mert még az is lehet hogy ezután többször veszek majd tőlük tusfürdőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Mannitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.