Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Tusfürdő olajgyöngyökkel és magnólia illattal.

Cicuka22

2019. április 22.

Számomra túl erős édes illata van. Fürdőpamaccsal használva elég gazdaságos, jól habzik. A bőrömet nem ápolja, testápolóznom kell utána, így nem tervezem újra venni. Az ára nagyon kedvező. Normál bőrre ajánlom, de szárazra semmiképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Kremcica

2018. november 14.

Az illata olyan visszafogott, semleges illat, semmiképp nem magnóliás de nem rossz. Ha épp olyan kedvem van hogy nem akarok túlzottan illatos tusfürdővel fürödni akkor jó. Engem nem irritál, és a gyöngyök sem zavarnak. Valamelyest hidratál, mert egy-két napra el tudom tolni az esti testápolózást ha ezzel fürdök. Viszont elég gagyi minőségű a doboza. Első alkalommal leejtettem a zuhanytálcában és a kupakra darabokra törött. Jó-jó, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

baba_girl_16

2018. augusztus 2.

Nekem annyira nem jöttek be ezek a kis gyöngyök a tusfürdőben. Olyan mintha műanyag lenne, ami aztán a víz hatására szétbomlik. Amúgy jó illata van és jól is habzik, ráadásul nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Funny0309

2018. május 10.

Sajnos azt hittem, hogy jo lesz, de csalodnom kellett. Amikor az elejen hasznaltam parszor akkor kipattogtam csunyan a tarkomnal es a labamon is, abba hagytam egy idore, most valamelyiknap megint kiprobaltam csak a labamon es hat megint elojottek a kiutesek es borzasztoan fajnak. Plusz nem igazan ereztem az elozo hasznalatok soran, h segitett volna a borom szarazsagan. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

levendula72

2018. április 14.

Szuper! Finom illat, kellemesen olajos. Testápolót viszont én mindig használok ez nàlam nem mérvadó. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 14.

meli0110

2018. január 18.

Én nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Isteni az illata, nagyon kellemesen olajos. Élmény vele a fürdés. Nem kell utána testápoló sem, mert táplálja a bőrt. Csak dicsérni tudom. Sajnos most nem volt az üzletben, de találtam ugyanilyen olajos állagú citrom illatú hasonlót. Most ezt fogom tesztelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 18.

MissKB

2016. november 6.

Az illatának nem sok köze van a magnóliához, sőt semmi... inkább valami nagyon mű tisztítószer szagra emlékeztet. A kis gyöngyök viccesek benne, de szerintem semmi szerepük nincs. Az állaga is elég furcsa, nagyon sűrű, zselés, de legalább egészen jól habzik. Ahhoz képest, hogy száraz bőrre való, nekem még tovább szárította a bőrömet. Nem mondom, hogy teljes pénzkidobás volt, mivel 199 Ft-ba került, de ettől többet biztosan nem ér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Mannitol