Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Hidratáló kézkrém rózsa illattal.

Herbst8101

2019. április 30.

Már vártam mikor kerülnek a polcra Magyarországon is ennek a városos kollekciónak a darabjai. Az illata édeskés, virágos, nem mondanám kifejezetten rózsás illatnak de nagyon finom, könnyed. Volt már korábban több Isana kézkrémem is s eddig mindegyik nagyon jól hidratált, ahogy ez a mostani is. Szeretem a kiszerelésüket is, nekem ez a 100 ml kitart hónapokig, más kézkrémem mindig túl hamar elfogy. A csomagolása is nagyon szépre sikerült, az ára pedig remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 30.

tyukanyo

2019. április 19.

Amit a nivea krém nem tudott helyrehozni azt helyrehozta Ő. Pedig mikor először kipróbáltam arra gondoltam hogy semmit nem fog érni, de annyira megtetszett a rossmanban, hogy muszáj volt elhoznom. De jól tettem mert feltöltötte és sima puha kezeket eredményezett, ami nem tűnt el egy kézmosás után. Az illata pedig isteni, olyan nőies és elegáns.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.