Isana

Ár:   600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DOSAMu, Módosítva: 2020. június 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Aktív szenet tartalmazó lehúzható arcmaszk, amely pórulymélységig tisztít, gátolja a isztátalanságokat a tiszta bőrképért

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

emeseskin2021

2021. április 2.

Én már elég régóta használom és több tubussal is vettem belőle. Szerettem mert nem húzta annyira a bőröm és az arcon levő kisebb pihéket/szőrszálakat is kiszedte, viszont a pórusokat egyáltalán nem tisztította ki. Azóta kicsit utánanéztem és elvileg ezek a peel off maszkok nem tesznek jót a bőrnek. Elhasználom ami maradt, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

Anett1224

2021. március 12.

Teszi a dolgát. Nem egy csodaszer de nem is lehet elvárni tőle, hogy az legyen. Valószínűleg nem fogom újra vásárolni, viszont kidobni sem!
Eléggé húzza az arcbőrt eltávolításkor, de végülis ez a dolga. Az én arcbőröm elég érzékeny, picit csípi felkenéskor de később enyhül az érzés. A szaga is elég érdekes, nem kellemes maradjunk ennyiben! :) Viszont akinek nagyon csúnyák a miteszerei, azt gondolom hogy annak segíteni tud, mert eltávolításkor látszik, hogy amire ki lett találva azt azért teljesíti. Az ára nagyon kedvező, így aki küzd a makacs miteszerekkel tegyen egy próbát én azt mondom, ha nem válik be akkor sem egy nagy veszteség. Viszont abban is biztos vagyok, hogy nem sokkal drágábban lehet találni klasszisokkal kellemesebb maszkot is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

hwmsjjs009

Korcsoport: < 18
2020. december 31.

Ez előtt használtam egy nagyon jó krémet amitől nem jöttek ki a pattanásaim, viszont ettől a maszktól egyszeri használat után rögtön előjöttek. Nem tudom, hogy mire gondolt az, aki ezt kitalálta de az biztos hogy többet ilyet nem veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. december 31.

IldiWolford

2020. december 13.

Elég bőrnyúzós téma, de igazából ezt is vártam tőle. Nyilván nem csodaszer, de ami olyan hogy ki lehet szedni ilyenekkel, azt ki is szedi. Nekem nem irritálta a bőröm, és a pattanásaimra is jó hatással volt. 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 13.

Kittikes

2020. augusztus 10.

Értékelhetetlen egy vacak....
15 perc alatt úgy rászáradt az arcomra, hogy csak nagy nehézségek árán sikerült félig lehúzni az arcomról, nem kevés fájdalmat okozva ezzel magamnak. Mondjuk nézzük a 'jó' oldalát..... ha lett volna szőr az arcomon, azt biztos leszedi..... Felért egy arcgyantázással plusz minimum 2 méretet nyúlt a bőröm az tuti....Szemöldöke ne kenje senki!!!!
A felénél feladnám, mert nem bírtam vele, gondoltam lemosom.... Na azt meg egy törülközőm bánta....
Azóta ég a bőröm... Még a levendula olaj sem enyhítette eddig rajta....
Megy a kukába...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Értékelhetetlen egy vacak....
Azóta ég a bőröm... Még a levendula olaj sem enyhítette eddig rajta....
Megy a kukába...

Hidratálók: Glycerin, Pantolactone