Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon sérült, törékeny hajra. Keratinnal, búzafehérjével és panthenollal erősíti a hajat.

Isana Starkung und Aufbau sampon és balzsam
Ár: 500 Ft , Eladó: Bublup
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Reggel vagy 17 h után Szigethalmon, napközben egyeztetett helyszínen személyesen átvehető..
abicicaaa

2019. június 25.

Update: hihetetlen, milyen kocos lesz tole a hajam. En ezt nem tudom elviselni. Nem kicsit kocos, nem nagyon kocos, hanem karomkodosan kocos. Vizesen lehetetlen kifesulni a hajam, mert többet artok vele, mintha csupa szilikonnal kennem minden nap. Szarazon ugyanugy ott ulnek a hatalmas csomok. Legszivesebben kidobnam.

Elso hasznalat utan majdnem kidobtam a kukaba. Kemeny es szaraz lett tole a hajam, gondoltam a keratin miatt. Probalgattam tovább, es mar nincs vele ilyen jellegu problemam. Igazabol semmi baj nincs vele, jol tisztit, mas hatasrol nem tudok nyilatkozni. Ar-ertek aranyban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

tátombák

2019. április 19.

Átlag sampon, néha nem árt mellette balzsamozni. Nem veszem újra, nagyon gyanús, hogy ez szárította szét a fejbőrömet

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

BellAnna

2019. március 28.

Nagyon szuper sampon, abszolút letarolja a drágább nagy neves samponokat. Szépen dúsít, sokáig tart, jó illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Alida8

2018. augusztus 29.

Imádom sampon. :) Főleg a nyaralós időszakban segített, a sós víz roncsolásából semmit sem tapasztaltam a hajamon. Nagyon finom, kellemes és puha tapintású tőle a hajam. Mindig van otthon belőle egy flakon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

balazskrisztii

2018. július 20.

Finom illata van, jól habzik, szép is tőle a hajam, de gyakrabban kell vele mosnom, mint a megszokott samponommal (Lush Honey i washed my hair)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Krogshoj

2018. június 30.

Nem különleges, de jó sampon. Nem szárít, de megfelelően tisztítja a fejbőrt, ami nekem kifejezetten tetszik, mert hiába van könnyen zsírosodó hajam, kifejezetten utálom, ha csikorgósan tisztára mossa a fejem egy sampon. Hogy mennyire ápol, azt csak abban tudom mérni, hogy kellemes a hajam tapintása a hajmosás után, bár természetesen mindig használok utána balzsamot is (Lidl-öst). Nem töredezik a hajam, a hajvégeim normális állapotban vannak továbbra is.
Nincsenek nagy elvárásaim egy samponnal szemben, ez pedig teljesíti, amit kell, így többször is újra vettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

rocksolya

2018. június 7.

Szeretem a terméket. Jó árban van, jó az illata, jól habzik, jól is néz ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Szeretem a terméket. Jó árban van, jó az illata, jól habzik, jól is néz ki.

Remiii

2018. március 12.

A balzsamjával együtt vettem. Eddig még csak pár alkalommal használtam, úgyhogy azt még nem tudom, hogy a töredezés ellen mennyire hatékony, de egyenlőre meg vagyok vele elégedve. Szép puha tőle a hajam, és nem is zsírosodik előbb. Ezen kívül semmi extra, egy jó, de átlagos sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.