Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. november 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Sampon normál és gyorsan zsírosodó hajra vízimenta és vízililiom kivonattal. Tartós frissesség szilikonok nélkül.

vszilvi94

2020. február 24.

Különösebb hatását nem vettem észre, nekem nem tolja ki a hajmosást. Az illata nem rossz, de nem is érződik különösebben. Ár-érték arányban jó, viszont amivel nem vagyok kibékülve, hogy nem igazán habzik, így sokat kell belőle használnom. Még meglátom, hogy újraveszem-e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Burya

2019. április 11.

A szaga olyan, mintha valami szintetikus jázmin illat keveredne a szagos radírok gumi szagával, eleinte nem is bírtam elviselni, beraktam a szekrény aljára. Aztán mikor elfogyott az éppen aktuális samponom, nem akartam külön költeni, úgyhogy elővettem. A szaga még mindig rettenet, viszont mostanra nagyjából megszoktam, és a hatása mindenért kárpótol. A hajam selymes és fényes (ez nagy szó, mert egy éve lettem sötétbarnából szőke), ráadásul plusz egy nappal ki tudom tolni vele a hajmosást. Nagyon szeretem, a nagy márkákat simán lekörözi és nagyon jó árban van, tuti újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Nomine1116

2019. április 3.

Eleinte nagyon jó volt. 4 napig is kibírta a hajam. A második tubusnál azonban már tapasztaltam hogy zsírosodik a hajam, 2. nap után már száraz samponhoz kellett nyúlni, illetve volt egy tincs ami úgy összecsomósodott, hogy alig lehetett kifésülni. Nem használok balzsamot, lehet az segített volna ezen a problémán. Mindegy, elfogyott a 2. Tubus is, de még mindig volt egy, ami ott figyelt a polcon. Első vásárlás után kettőt is vettem egyszerre. Kihagytam két hónapot, átálltam időközben másra, de az a sampon elfogyott, így újra visszatértem ehhez és most azt tapasztalom, hogy megint használ. Az ára teljesen jó. Más, drágább samponnal is ez volt a problémám, így 4 pontot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Alida8

2018. augusztus 29.

Nem különösebben tapasztaltam változást, a hajam ugyanúgy zsírosodik mint előtte. :) Ár-érték arányban viszont teljesen korrekt a termék, ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Lithviel

2018. május 30.

A szőkített hajamra vettem csere samponnak az Oil Care sampon mellé. Heti 1x-2x használom. Jól tisztít, kellemes az illat. Az hogy mennyire jó a zsírosodásra... Hááát nem tudom. Ugyanolyan sűrűn kell hajat mosnom mint eddig (ami heti kb 3 alkalmat jelent).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

tothnvirag

2018. május 5.

A 3.napon nem olyan nagyon gáz tőle a hajam és viszonylag jól áll kiengedve is. Selymesebb lesz és nem szárad ki a vége a 3.napra sem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

Csutak

2018. február 10.

Két naponta mosom a hajam, vagyis a harmadik napon inkább. Mindössze annyit csinált az áráért, hogy selymesebb tőle a hajam és a harmadik napon nem néz ki olyan borzalmasan. Illata semmi, de nem is baj. A két csillagot azért levonom, mert a gyorsan zsírosodó hajam nem lett tőle jobb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

AnnaAnyaralu

2017. december 20.

Sokat nem vartam tole, de meglepodtem. Gyorsan zsirosodo hajam miatt naponta mostam eddig hajat. Most 3 naponta kell, ami eleg jo teljseitmeny tole. Szepen tisztit es ragyogova teszi a hajam. Eddig 5 csillagot kap tolem, bar csak 2 hete hasznalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Kaolin 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.