Isana

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dumitutoj, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Isana Professional hajpakolás rizstejjel, aloe vera-val, lótusz virággal és B5 provitaminnal. Fodrászok ajánlásával száraz és fénytelen hajra. Rizstej és hidratáló komplex száraz és fénytelen hajra. Hatékonyan simítja a hajszerkezetet. Könnyű fésülhetőséget biztosít.

SzandraB

2021. október 14.

Eddig mindig a fodrászkellékes sokezer forintos pakolásokat vettem, amik baromi nagy kiszerelésben voltak csak elérhetőek (igaz, jó sokáig is tartottak), de egyik sem vált be, csak nem akartam őket kidobni.
Na de ez... Ez valami csoda. Igaz, az én hajam nagyon hamar zsírosodik, de esküszöm amióta ezt használom, azóta több napot is kibír zsírosodás nélkül, mint ezelőtt.
Egyébként vékony szálú, de dús a hajam, alapjáraton is jó a tartása a mennyisége miatt, de ettől valamivel fényesebb és selymesebb lett és könnyebben formázható (rövid hajam van).
Az illatával szerintem semmi baj nincs, kicsit erős, de a hajon már nem érződik, az állaga pedi szerintem tök jó, kicsit sűrűbb, mint az eddigiek.
Nyugodt szívvel ajánlom annak is akinek hajlamos zsírosodni a haja :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 14.

Nyugodt szívvel ajánlom annak is akinek hajlamos zsírosodni a haja :)

Nyuszi

2021. július 3.

Megszállottam hiszek a rizs jótékony hatásában a hajra, szorgalmasan gyártom a rizsvizet is. Ezt a pakolást is emiatt az összetevő miatt vettem meg. Hát nekem sokkal jobban bejön, mint a hairfood, nagyon finom, puha, selymes lesz tőle a hajam, viszont nem nehezíti el. Ha színfrissítő pakolást teszek fel, abba is keverek ilyet, mert sokkal egyenletesebb és puhább lesz a hajam. Filléres kis cucc, mégis nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 3.

danzsu

2021. május 31.

Nekem az az igazi, ahány szál annyifelé kunkorodó,szöszösödő,vizet,párát nem bíró,erősen száraz hajszerkezetem van. Ez a pakolás viszont tényleg kisimítja és selymessé,hidratáltá teszi a hajszálaimat.Egyszerű balzsamként is használom,ha nincs időm pakolásra.Rengeteg pakolást, balzsamot kipróbáltam már, amik semmit nem teljesítettek az ígéretükből Ez az olcsó drogériás cucc viszont teszi a dolgát. Nekem nagyon szereti a hajam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 31.

viewxy

2021. április 16.

nem jött be se ez se a másik isanás fekete pakolás. Azért vettem, mert itt azt írták hogy a garnier hairfoodhoz hasonlít, meg hogy göndör hajra. hát nekem sehogy se lett rendes hatása, balzsamként is próbáltam, pakolásként is meg bennemaradósan is. hát ez van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

beautyslhu

2020. július 3.

Nem lenne rossz , viszont annyira kellemetlen az illata számomra, hogy nem tudtam elhasználni. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 3.

abicicaaa

2020. április 11.

Update: draga, professzionalis termekek utan akartam visszaterni ehhez. Sehol a regi hatas, pedig semmi nem valtozott a hajammal. Nagyon cseles a rendszer, nem lehet csak ugy arszintek kozott ugrandozni. Mintha hozza szokott volna a hajam mashoz, es erre nem reagalna.
Emiatt nem akarom lepontozni, mert emlekszem milyen hatasa volt a szilikonmentes rutinomban.

Teljesen visszaadja azt a selymes erzetet, amit szilikonos tarsai nyujtanak. Pakolaskent sem rossz, de en ugy szeretem a legjobban, ha hajmosas utan torolkozoszaraz hajba dorzsolok egy picit, es ha csak tehetem, hagyom magatol megszaradni a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

fairynorah

2019. december 8.

A Garnier Hair Foodját fogyasztottam literszámra ezelőtt (de tényleg), aztán kicsit meguntam és kerestem vmi kisebb adagos maszkot. A hajam imádja *-* jó, én nem mosom ki (a hajam göndör, porózus, szóval nekem ilyet lehet, nincs olyan,hogy túl sok hidratálás :D). Jó kis testes, testvaj-szerű állaga van, kellemes illata, ha elfogy is újraveszem szerintem, mert a fodrászom legutóbb egy órán keresztül áradozott a hajam gyönyörűségéről :D (ilyen korábban nem volt)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Alexa930

2019. november 22.

Nagyon szuper. Sokkal puhább a hajam, kevésbé törik. Eddig a fodrászüzletek csodakencéit vettem, volt, hogy egy pakolás 10 ezer ftért. Hát ez magasan túlszárnyalja az összeset. Jó illata van, kevés kell belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

KHVivienne

2019. május 29.

Táplálja és ápolja hajamat,ami használat után,selymes és fényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Táplálja és ápolja hajamat,ami használat után,selymes és fényes.

CrazyHairDontCare

2019. május 21.

Még mindig keresem a Banana Hair Food utáni Szent Grálomat, úgy érzem ezzel nem nyúltam nagyon félre.
- Nagyon jól táplál, hajmosás után még 3-4 napig is hidratáltak maradnak hullámos-göndör tincseim, alapból nagyon száraz hajam van, úgyhogy ez nálam nagy plusz.
- Jó csúszóssága van, könnyen ki tudom vele bontani a csomókat a hajamból.
- Képzeletben egy fél csillagot levonok azért, mert nem teljesen Curly Girl Method barát (izopropil-alkohol khm). Viszont ettől eltekintve nagyon kellemes kis összetevő lista.
- Az illata olyan mintha a csomagoláson reklámozott összetevőket ténylegesen összekevertem volna, tehát nem annyira... finom, de nem zavar nálam az illat nem nagy prioritás. A hajamban egyáltalán nem érzem.
Még meglátjuk hosszútávon hogyan teljesít, de nem tartom elképzelhetetlennek, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

- Jó csúszóssága van, könnyen ki tudom vele bontani a csomókat a hajamból.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice