Isana

Ár:   795 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajfestékek

Színezett hajspray, melyet a hajtövekre kell fújni, elrejtik a lenövést és az ősz hajszálakat. Gyorsan szárad, hatása a következő hajmosásig tart.

sephora

2018. szeptember 1.

Használhatatlan termék. Eddig a L'Oreal-t használtam, ami elfogyott. Gondoltam hátja ez is ugyanezt tudja... De nagyot tévedtem.
A szórófeje nagyon széttartóan permetez, és a hajszálakról egyszerűen lepereg!!!
Visszatérek a másik termékhez, ami jóllehet sokkal drágább, de maximálisan teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

cyrrusz

2018. augusztus 22.

Borzasztó!
Megörültem neki, mert a DM saját márkás terméke nekem nagyon bevált, gondoltam hátha ez is, ráadásul akciósan, ennyi pénzért.Sajnos csalódás, mert akármilyen keveset fújok belőle,szinte azonnal lepereg a hajamról, egyáltalán nem fogja be az ősz hajszálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Borzasztó!

Alkoholok: Alcohol Denat.