Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. május 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes hajbalzsam hosszú hajra ricinusolajjal, keratinnal, koffeinnel és narancsvirág illattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Elisaday

2020. július 19.

A legjobb balzsam, amit valaha próbáltam! Úgy voltam vele, hogy kiprobálom, de csodát nem vártam. Hosszú a hajam, párás időben vattacukorrá tud válni. Amit lehetett, mindent kipróbáltam az antifrizz hatás érdekében. Az egészen drága termékektől elkezdve a DM saját márkás. De semmi nem vált így be, mint ez a balzsam. Könnyen kifésülhető, selymes lesz tőle a haj. Nem nehezítit el, nem lesz tőle zsíros másnapra. Tökéletes sima lesz egész nap, nincsenek vattapamacsok, nincs őrült professzor fej. 10 csillagos. Remélem, soha nem szüntetik meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 19.

gioia

2020. május 17.

Hát ez vérprofi. Általában a Garnier tégelyes maszkjait használtam az utóbbi évben, de megvettem ezt uszodai hajmosásokhoz. Olyan pihe-puha és fényes lesz tőle a festett szőke hajam, hogy csak újravenni lehet. Már a felénél járok és még mindig ugyanolyan szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

annderer

2020. április 16.

Szerintem nagyon szuper, ár-érték arányban verhetetlen, nagyon szép, fényes, puha, selymes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

fannnni

2019. december 7.

elkepesztoen jo balzsam a nehezen fesulheto/kezelheto, hosszu, (gondor) loboncra, mint amilyen az enyem. nagyon puhit, selymes tapintasu lesz tole a hajam, konnyen kifesulheto, nem lesz ragacsos tapintasu, mint sok mas balzsam. ennyi penzert (450 ft), szilikonmentesen, ez egy csoda. regen gliss kur balzsamot hasznaltam, de mivel azok allatokon tesztelnek (az isana nem), es szilikonos termek volt, inkabb valtottam mas markakra - hát, hosszu évek ota nem volt szerencsem ilyen jo balzsamhoz. az illata is magaval ragado, imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Niacinamide, Hydrolyzed Keratin