Isana

Ár:   299 Ft.   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 8.

Ár:   299 Ft.
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő minden bőrtípusra a levendulamezők illatával.

netti1990

2020. november 27.

Nagyon finom,èdes,kicsit levendula illatú (lehetne intenzívebb),gél állagú tusfürdő.Jól habzik,jól tisztít.Nem szárítja a bőrömet.Nálam nyugtató hatása van.Egy kicsi ideig megmarad az illata a bőrömön tusolás után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

kincsokinga

2020. november 17.

nem szeretem az isana termékeket, sajnos nem tartom a legjobbnak a rossman saját márkás termékeit, ezen okokból levontam egy csillagot, évek óta először ezt vettem meg, mert csodás az illata, sajnos az illat nem elég, annyit tud legalább amennyibe kerül

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

DorothyHK

2020. június 29.

A drogériában végig szagoltam ennek a termékcsaládnak szinte az összes illatát és magasan nyerő volt ez az édeskés levendulás csoda. Először igazából nagyon megörültem, hogy ez lehet a kedvenc Lush Sleepy levendulás szappanom költségbarát alternatívája. Később azonban ráeszméltem, hogy ez a termék sokkal kevésbé levendula illatú mint amire számítottam. Egy átlagos tusfürdőhöz képest lényegesebben kevésbé habzik és sajnos fürdés után már cseppet sem lehet érezni a bőrömön a fincsi illatát. Ennek ellenére az illatát nagyon szeretem, így nincs szívem túlságosan lepontozni. Ilyen áron pedig tényleg nem várhatom el tőle, hogy jobban teljesítsen mint pl. egy Palmolive.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Juccimo

2020. április 19.

Nem rajongok a drogériák saját márkás tusfürdőiért, az én bőrömet mindegyik kicsinálja. A levendula illatát is csak az utóbbi pár évben viselem el, szóval érthetetlen, miért éreztem tavaly a Rossmannban, hogy ezt nekem meg kell vennem. Az illata egyébként nem tiszta levendula, kicsit édesebb. Igazából nem volt csalódás, mert a bőrömet sem irritálta, de összességében elég kis semmilyen darab. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

pattelin

2020. március 22.

Bevállt ez a tusfürdő, nem túl erős levendula illata miatt. Jól habzik, nem szárít és nem túl édes illatú. Tavaszra pont jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 22.

EloiseBlack

2020. február 2.

Illat miatt vásároltam, meg ugyan nem marad, de fürdéskor egész jó. Mindig többféle olcsót használok mostanában és egy pár jófajata szappant(ha igazán tisztaságra vágyom kb kétnaponta).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Yubiri

2020. január 28.

Nyugtató, levendulás illatra vágytam, amikor vásárolni indultam, mivel sokszor rosszul alszok éjszaka.
Mint ahogy sokan már előttem is írták, ez nem levendula illat. Már a boltban éreztem, hogy ez sokkal édesebb.
Nem annyira bánom, mert számomra "Lancôme La Nuit Tresor" illat, csak kár, hogy a bőrömön nem marad meg annyira tartósan az illata, mint a parfümnek:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

wildrose

2020. január 20.

Kellemes, csak enyhén levendulás illatú, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 20.

meszimona

2020. január 17.

Nem szárít, szépen habzik, az állaga a krém és a zselé közötti, rendben van. Levendula rajongóként nekem nem elég intenzív az illat, de finom. Az ár/érték arány miatt 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

MissKB

2020. január 2.

Nekem ez nem hasonlít a levendula illatára, sőt szerintem elég jelentéktelen az illata, de nincs vele egyébként nagy gond. Nekem ez olyan semmilyen. Szerintem kicsit nehezen habzik, ezért többet kell belőle egyszerre használni, de én nem vettem észre, hogy szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol