Isana

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Qwerty, Módosítva: 2021. augusztus 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hialuront, aloe vera-t és glicerint tartalmazó összetételének köszönhetően megköti a nedvességet és friss, rugalmas bőrérzetet nyújt. Minden bőrtípusra, érzékeny bőrre is alkalmas mikroplasztikmentes összetétel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

NovErke

2024. március 6.

Az arckrémjével együtt vettem meg. Az arckrém tökéletes, azt is véleményeztem. Ez viszont olyan jó is meg nem is.
A pozitívum az, hogy hidratál, feszesít, leviszi a puffadtságot, szépek az összetevői és jó árban van. És még hogy nem homályosítja el a látásom ha véletlenül a szemembe kerül.
A negatívum viszont, hogy csípi a szemkörnyékem. Hiába a szép összetevők és hogy érzékeny bőrre való... Bár az én bőröm tényleg nagyon érzékeny és sok termékkel vagyok így, lehet hogy nem a krém hibája. Volt már olyan hogy csak eleinte csípett egy szemkörnyék ápoló aztán hozzászoktam, remélem nagyon hogy ezzel is így leszek mert ezt leszámítva olyan jó lenne úgy sajnálnám ha nem bírnám elhasználni.

Up.: Szerencsére csak az első pár használatnál csípett. Gondolom, meg kellett hogy szokja a bőröm, sokszor teljesen jó szemkörnyék ápolókkal is így vagyok sajnos, ezért nem vonok le pontot. Most már tökéletes 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 6.

KoosAlexandra

2024. február 24.

Igazából szemkörnyékápolóként nem nagyon használt semmit, nem láttam magamon változást. A maradékát arckrém gyanánt használtam el (pont kifogytam és nem értem el a boltba zárás előtt), és sajna nagyon nehezen szívódott be, de utána meglepően puha lett tőle a bőröm. Szerintem hasonló lehet az összetétele mint az arckrémjének, bár azt még nem próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 24.

fagas

2023. szeptember 22.

Nagyon örülök, hogy végre drogériás vonalon is megjelentek a tudatos, valóban hatásos, minden sallangmentes termékek.:-) Ez is ilyen, teszi a dolgát, szépen, csendben, minden fakszni nélkül. Mindent hoz, amit ígér, biztos, hogy újravevős, ajánlom mindenkinek! Isana, csak így tovább!:-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. szeptember 22.

Sorita

2023. június 1.

Szeretem a pure 0% termékcsaládot. Kellemes használni ezt a szemkörnyék ápolót. Sőt megvettem a PRO-KOLLAGEN szemkörnyék ápolót is. Egy pötty ebből, egy pötty abból, mi bajom lehet...Semmi. 🙂 Szuper együtt és külön-külön is. Szereti a bőröm. Nem viszket, nem szárít, nem zsíros, pont jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 1.

Inehh

2023. április 13.

Szépen teszi a dolgát. Mióta használom nem száraz a szemem körül. Nem csip, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 13.

kalmaniki

2023. január 24.

Nagyon könnyed állagú krém. Valamennyire hidratálja a szemkörnyékemet, de nem, oszt nem szoroz, hogy használom e. Elkenegetem, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 24.

jdtntl

2022. április 21.

Azt hittem, végre egy hidratáló szemkrém, ami nem irritál. Tévedtem. Csípett, égetett. Pár próbálkozás után elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 21.

Palma215

2022. április 20.

Ezennel végigpróbáltam ezt az Isana Pure kollekciót, még ha eredetileg nem is állt szándékomban. Ezt csak tűzoltásnak vettem, mert amikor rossmannba mentem, nem kaptam a krémből, amit nagyon szeretek, úgyhogy megvettem ezt, és felcsaptam hidratálónak, és egyébként nem működik rosszul. Ez a krémnél egy sokkal krémesebb állagú, nem olyan géles de érezhetően gazdagabb cucc, nekem már nem is szívódik be olyan nagyon szépen, mint a tégelyes, meg hát ez a pici kiszerelés nem túl költséghatékony, viszont maga a kiszerelés, meg az adagoló nagyon kis praktikus (lenne, ha nem sikerült volna pont kifognom egy hibás csomagolást). Összességében elkenegetem, egész jó használni, de remélem, fogok kapni a bevált kis krémemből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 20.

SolyaSz

2022. március 23.

Amire nekem kell, arra teljesen megfelel. A szemem nem csípi, az ekcémámat nem irritálja, kis mennyiséget használok csak belőle, de így is puhává teszi a bőrt a szemkörnyéken. Mondjuk használok előtte az egész arcomra egy hialuronos szérumot, de észrevehető a változás, mióta ezt is használom pluszban. Külön piros pont az áráért és, hogy nincs benne illatanyag vagy egyéb irritáló összetevő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 23.

Candy21

2022. március 17.

Jó termék egy könnyed kis krém viszonylag gyorsan beszivodik jól hidratáló teljesen elégedett vagyok vele irritációt nem okozott az ára nagyon baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).