Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kikolett, Módosítva: 2020. január 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

Tusfürdő édes, varázslatos illattal.

Mikroplasztik mentes összetétel, bőrsemleges pH.

Csillu9803

2021. január 1.

Finom, édes illatú. Imádom. Kapásból 4 db-ot vettem belőle. Szomorú vagyok, hogy nem állandó termék. Legalábbis mikor pár hónapja venni szerettem volna nem találtam. Jól érezhető az illata, nem szárít.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 1.

Sterc

2020. július 23.

Édes, cukorkás-gyümölcsös illata van, jó kedvre deríti az embert.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 23.

Édes, cukorkás-gyümölcsös illata van, jó kedvre deríti az embert.

Akossbunny

2020. június 29.

Finom,édes illat nagyon megszerettem már vagy 10x újravettem.Nagyon szeretem ezt a kellemes illatot,az ára is baráti így nekem megéri megvenni,ja és a csomagolását is nagyon édesnek tartom ezzel az unikornissal.A fürdés után rajtam nem igazán marad meg az illata,de ennyiért nem várok ötszáz órás tartósságot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 29.

poppy8

2020. június 25.

Magamtól nem biztos hogy megvettem volna, ajándék volt egy rendelés mellé és végül egészen megszerettem. Sajnos az illata nem marad meg a bőrön sokáig, de amúgy kellemes és nem szárítja ki a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

KittiASzuperpocok

2020. május 9.

Finom, édes illata van. Fürdés után én már nem érzem az illatát. Első sorban a csomagolása miatt vettem meg, de az illata is finom, édes. Nem szárítja a bőrömet. Én újraveszem ameddig kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

SzL

2020. április 27.

A csomagolás miatt vettem meg elsősorban. De finom az illata, picit gyümölcsös, kicsit cukorkás. Nemtartós, csak fürdés közben érezni, de számomra ez nem probléma. Nem szárítja a bőröm, de nem is hidratálja.
Egy mindennapi kis tusfürdőnek tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

Egy mindennapi kis tusfürdőnek tökéletes.

Tuszy

2020. március 22.

Nagyon jó illata van, finoman édeskés; és fürdés után is megmarad az illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

Nagyon jó illata van, finoman édeskés; és fürdés után is megmarad az illat!

CsinCsilla

2020. február 14.

Ennek tetszett legjobban az illata, egyből kettőt vettem, mert sajnos limitált kiadás :( A Rossmannban az eladó hölgy szerint rágógumi illata van :D Alig várom hogy elfogyjon a tusfürdőm, hogy végre kipróbáljam 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

cinti1011

2020. február 2.

Nagyon édes, talán málnára emlékeztető illata van, nagyon szeretem:) Nagyon olcsó,és ahhoz képest elég hosszan tart az illata fürdés után. Hatalmas pozitívum , hogy vegán :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

kikolett

2020. január 24.

Nagyon finom édes, picit gyümölcsös, virágos illata van, ami fürdés után viszonylag hosszú ideig megmarad a bőrön. Biztos, hogy veszek belőle még, bárcsak gyártanának belőle parfümöt is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol