Isana

Ár:   350 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Sampon gyenge hajra

Hajdúsító effekt, lótuszkivonattal és panthenollal.

Szilikonmentes

egeresi47

2016. március 30.

Az ára jó, de elég hamar zsírosodik utána a hajam. Jó az illata, meg elég jól habzik, de többet vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 30.

wozizi

2016. január 17.

Kislányom gyenge és kevés hajára vettem meg. Mosás után kell külön balzsamot használni, mert nagyon összegubancolódik, tehát hiába van benne balzsam, nem ér semmit. Elhasználtuk de többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 17.

Nymphea

2015. február 2.

Nagyon jól habzik, az ára pedig valami isteni. Anya hozta haza egy vásárlás alkalmával, én pedig jól le is fikáztam szegénykét, hogy már megint mire lesz ez a sampon jó. pozitívan kellett hogy csalódjak, teszi a dolgát, tisztít, puha tapintású és illatos a hajam tőle, na és kevésbé zsíros, mint azelőtt. Sosem hittem volna, hogy egy sajátmárkás sampon fogja lekörözni a többit, és ez lesz az eddigi legjobb. ( Nem lesz zsíros a hajam olyan gyakran, fincsi illat, puhaság, olcsóság, mi kell még? )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

tátombák

2015. január 13.

Az egész boltban ő volt a legolcsóbb, "egynek jó lesz" alapon elhoztuk.
Elég mű illata van, bár engem ez sosem zavart, mert tetszik. Nehézkesen habzik, tisztít, de nem érzek semmi extrát a használata után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Az egész boltban ő volt a legolcsóbb, "egynek jó lesz" alapon elhoztuk.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Niacinamide, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.