Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Száraz, sérült hajra - rizsolajjal, olívaolajjal és bambusz kivonattal.

Ez a hajápoló tej elősegíti a száraz és igénybe vett haj optimális ápolását. Az értékes olívaolajat, rizsolajat és bambuszkivonatot tartalmazó összetételének köszönhetően ápolja a hajat anélkül, hogy elnehezítené azt. Emellett véd a hajszárító melege ellen, simítja a hajat és könnyíti a fésülhetőséget. A ragyogó, hajvégekig egészséges kinézetű hajért. 230°C-ig véd a hővel szemben.

Ár: 400 Ft , Eladó: norazee
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Postai utánvét, csomagpont vagy személyes átvétel
emiliamiliaeszter

2019. május 11.

Már jó régen vettem több mint féléve és azóta is használom minden hajmosás után. Na itt egy olyan termék ami olcsó de nagyszerű! Nagyon nagyon jót tesz a száraz hajvégeknek. Hajmosás után közvetlen vizes hajba masszírozóm bele. Már a negyede sincs meg ez csak azt jelenti hogy tényleg nagyon jó termék. Nekem a száraz hajam issza nem nehezedik el tőle, nem kell hamarabb hajat mosnom. Sőt néha még másnap is kenek a végekre belőle. Szerintem megéri az árát! Szinten tartja a hajat. Most fodrászkellékesből rendeltem elég borsos áron keratinos hajvégápoló krémet. Ezért nem feltétlen veszem újra ha a másik be válik. Viszont ha csalódás érne sírva futnék vissza ehhez a termékhez. Illatával, állagával is ki vagyok békűlve nem tudok rosszat mondani róla. Ha nagyon keresnék se tudnék rá negatívumot mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

FViktoria93

2019. február 6.

Kizárólag a hajvégemre használom. Kevés mennyiség is elég belőle, ha sokat viszünk fel zsíros hatást kelt. Könnyebben kifésülhetővé válik tőle a hajam, csökkenti a szálkásodást, szárazságot, minimálisan ápolja a hajat. Plusz pont a hővédelemért, viszont nem csodaszer, vannak nála jobb hajápoló termékek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Tabi

2019. január 24.

Egy hajápolónak jó volt. Finom illata van, jól eloszlatható, kevés is elég belőle, hővédőnek is jó, viszont kicsit szálkásnak látszik a hajam vele szárítás után, amit más hajvégápoló megoldott. Mindent betart, amit ígér, de nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Linuxo

2019. január 11.

Szuper kis termék, isteni illattal. Kifejezetten hajápló tejet kerestem. A száraz, göndör hajú sorstarsaim biztos szeretik, mert szépen összerendezi a tincseket. Vigyázni kell a mennyiséggel, mert könnyen vizes/zsíros hatást kelthet. Harmadik flakkonnal használom éppen. Remélem sosem vonják ki a forgalomból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

veronka052194

2019. január 10.

jó ár-érték arány

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

jó ár-érték arány

Atiyeh

2018. október 23.

Elolvastam az előttem lévő hozzászólásokat, egy picit más véleményen vagyok. A termék illata inkább semleges, de semmi esetre sem mondható olyan nagyon "szimatolni" valónak. Könnyebben fésülhető lesz tőle a haj valóban, viszont szárítás után nekem inkább zsíros hatást kelt. Nem állagában lesz zsíros a haj, mert tapintásra selymes marad a hajam, hanem kinézetében. Nem fogom újra venni a terméket, ha elfogy, mivel esetemben nem látom ennek értelmét, mert használatával nem érek el semmilyen pozitív változást a hajammal kapcsolatban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

viewxy

2018. szeptember 19.

Első illatra nagyon alkoholosnak éreztem, kicsit elöl is van az az alkohol az összetevők között, a hajamra kenve jó illatú, nem túl erős. Könnyű túladagolni és akkor zsíros hatás. Kicsit réteget hagy a hajamon, ami gondolom a hővédő miatt. Átlagosnak mondanám, tetszik de nem vagyok elájulva

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

tara95

2018. augusztus 27.

Félig hullámos a hajam, ami azzal jár, hogy ha nem fésülöm igénytelen, ha fésülöm akkor szöszös és száll. Meg száraz. Éjszakára befonom, de nagyon kerestem valami hajban hagyható csodaszert ami enyhíteni tudja a szomjúságát, ezt vásároltam meg az itteni vélemények alapján. Könnyed állagú, mégis gazdag krém, isteni barackos-shea vajas illattal, 2 nagy pumpányit el is nyelt a hajam.

Na megkapja az ötödik csillagot, mert ha belemasszírozom a hajamba a szokásos mozdulattal felfelé (göndör hajúak tudják) akkor naggyon szép loknikat eredményez, nem lesz frizzy, de szép fényes. Minden reggel használom, tényleg ez vált be erre a célra a legjobban, egész nap tart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

kissmeska

2018. augusztus 4.

Vékonyszálú, lapockáig érő hajamnak 2 pumpálásnyi bőven elég. Könnyen kifésülhető, kezelhető lesz tőle, az illatát sokáig érzem a hajamban. Ezért az árért kiváló minőség, a hővédelem miatt kihagyhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Ennie86

2018. július 19.

Az én hajamra csodaszer! :) Nagyon hamar beissza a hajam. Teljesen kisimul a használata után. Egészségesebb és könnyen fésülhető lesz tőle. Az illata is tetszik. Az ára is rendben van. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Propylene Glycol