Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Érzékien finom illat,pacsulikivonattal.A speciálisan kifejlesztett formula segít megvédeni a bőrt a kiszáradástól.

netti1990

2016. január 17.

Imádtam!Nagyon finom illata volt.Jól habzott,tisztított.Nem szárította a bőrömet.Zuhanyzás után még éreztem kicsit a bőrömön az illatát.Jár neki az 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Nicolett022

2015. március 22.

Átlagos, se nem szárít, se nem hidratál. Limitált kiadás volt, szóval nem hagyhattam ki. :D Az illata is tetszik, csak sajnos zuhanyzás után már alig érződik bármi is. Jól habzik, ami nálam plusz pont. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 22.

Bonnieoo7

2015. február 4.

Mikor megvettem azonnal szimatoltam hogy milyen fantasztikus illata van...na gondoltam milyen jó lesz néha, nem minden napos hasznalatra, csak buli előtt. De ez nem jött össze, mert annyira viszketett tőle a bőröm és lehámlott a popsim. Mivel limitált kiadás így bevásároltam 3- 4 flakonnal...most higitva kézmosónak
használom és rengeteg kézfinomítót használok míg elfogy végre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

használom és rengeteg kézfinomítót használok míg elfogy végre.

fehérfoltos kiscica

2015. január 26.

Átlagos, olyan mint a többi tusfürdőm, de nem tudtam ott hagyni, gyűjtök mindent, ami limitált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 26.

Hoagirl

2015. január 20.

A csomagolása miatt landolt a kosaramban, nagyon szeretnék hősként ellenállni az ilyen impulzív vásárlásoknak, de egyelőre csúfos kudarcot vallok minden alkalommal. :( Az illata engem is emlékeztet valamire, amit jelenleg még nem tudok definiálni, de gondolom majd egy hónap használat után, fürdés közben majd váratlanul előjönnek az emlékek, mint a Baleás Black Secret esetében... Nem győzött meg különösebben, az ultracuki csomagoláson és a jó habzáson kívül nem nagyon tudok róla pozitív véleményt mondani, de azt gondolom ennyi pénzért egész jó teljesítményt nyújt. Mivel limitált kiadás, ha akarnám sem tudnám újravásárolni, de nem is akarnám. Annál is inkább, mert egy flakon még elhasználásra vár. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Reb

2015. január 19.

Gyerekkoromban volt valaminek ilyen illata. Nem bírok rájönni, hogy minek :) Már ez magában 5 csillag lenne nekem, de emellett olcsó, jól tisztít, és egyáltalán nem szárít. Kár, hogy limitált... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

siss

2015. január 7.

Nagyon kellemes illata van.A pacsuli szó láttán valami abszolút másra gondoltam,de megillatolva pozitív csalódás ért.Egyből bejövős illatocska.Semmi extra nincs benne,egy egyszerű,olcsó,ám mégis remek illatú tusfürdő ez.Nekem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 7.

Hidratálók: Propylene Glycol

Forrás: ITT