Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Krémes tusfürdő száraz bőrre enyhe illattal és ápoló mandulaolajjal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Esztii78

2020. március 20.

Szeretem az isana tusfürdőket, jó áron vannak és finom az illatuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

Szeretem az isana tusfürdőket, jó áron vannak és finom az illatuk.

Martu0508

2019. szeptember 15.

Nem szárít, kellemes az illata, krémes állagú és megfelelően habzik. Több nekem nem is kell egy tusfürdőtől :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

mariasoros

2018. november 6.

Ápol, csodás illata van, valahol a Dove/Nívea vonalon. Az ára szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 6.

Ápol, csodás illata van, valahol a Dove/Nívea vonalon. Az ára szuper.

Jelizz

2018. június 10.

szerintem olcso jo minosegu tusfurdo! Kellenes tusztasag illats van amit az ember egesznap erezni szeretne, kremes hig allaga van jol habzik (kicsit gyorsabban fogy) de engem nem szaritott. Ha lenne itt ahol elek Rossmann csak ezt vennem, de hat sajnos nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

PattiiT

2017. december 30.

Imádom a tisztaság illatát, az árát és az állagát! Nekem semmi irritációt nem okozott és krémezni sem kellett feltétlenül tenni a használata után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

anitazs

2017. június 25.

Sajnos nekem csúnyán kihozta az ekcémámat, pedig parfümözött tusfürdõket szoktam használni. Ezt nem bírta a bõröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

pannababo

2017. június 24.

Isteni illat,krèmes állag,bőrirritációt az elején nem okozott,de bőröm kényes. A kedvesem nagyon szerette ,kérte hogy még szerezzek be ilyet. Sajnos nekem az egyéni igényeim miatt hosszútávra elképzelhetlen. De 4 pont,mert nagyon jó az illata és az állaga ,és nem rögtön jelentkezett a probléma

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

juditkaa70

2017. május 28.

A gazdagon regeneráló formulája intenzíven ápolja a bőrömet, a benne található értékes mandulaolaj védi a bőrt a kiszáradástól,és megőrzi annak pH értékét. Szerintem nagyon jó termék,nálam 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 28.

Zsuzsi216

2017. április 4.

Szerintem ez egy nagyon jó tusfürdő. Jó az illata, nem szárítja a bőrt.
Kicsit folyékonyabb, mint az olajos változata, de ez is bőven jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

Szerintem ez egy nagyon jó tusfürdő. Jó az illata, nem szárítja a bőrt.
Kicsit folyékonyabb, mint az olajos változata, de ez is bőven jó.

trisztan

2017. április 1.

Az igazi egyszerű és nagyszerű tusfürdő. Olcsó, kiadós, natúr tisztaság illattal, ápoló hatással. Tuti úuravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 1.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1