Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ez a tusfürdő optimális ápolást nyújt bőrének. Illata felidézi a nyár hangulatát és nyaralás, a szabadság érzetét kelti. Különösen gyengéden tisztítja és kényezteti bőrét. Ápoló komplex tartalmának köszönhetően segít a bőr nedvességtartalmát megőrizni és védeni azt a kiszáradás ellen.

Mangó kivonattal.

dorcus89

2016. szeptember 4.

Pár hete találtam meg a szekrényben, gondoltam még így a vénasszonyok nyarára jó lesz a nyárias illata. Nagyon szeretem a mangós dolgokat, ez is tetszik. Jól habzik, olcsó és sokáig elég. Látom már nem gyártják, fogalmam sincs mióta lehet a szekrényben, szóval újra venni nem fogom tudni. De azért ajánlom azoknak akik hasonlóan rejtegetik a fürdőben, hogy használják bátran, mert nagyon finom édes illata van! :) (Összetevők miatt 4 csillag)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Zaynab

2015. október 8.

Olyan illata van, mint a menzás őszibarack üdítőnek, amit nagy ritkán ott adtak az ebéd mellé.
Sőt, mintha enyhén még "rostos" is lenne.
Nyáron vettem egy csomó "nyári illatú" tusfürdőt és nem hittem, hogy ilyen lassan fogynak majd el, sőt, hogy még mindig tart majd ennyi flakon.
Szóval már igencsak ősz van, de én még mindig az Isana Sommer tusfürdőt használom.
Nagyon édes illata van, szerintem barackillat.
Jó illata van, nem érződik zuhanyozás után.
Kellemes vele zuhanyozni.
Meglepően sokáig elég a flakon tartalma.
Így ősszel viszont már nem esik jól használni, szóval furcsa, hogy csak az illata miatt mennyire nem esik jól használni. Érdekes.
Nem hidratál, én viszketek is kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 8.

Sőt, mintha enyhén még "rostos" is lenne.
Nagyon édes illata van, szerintem barackillat.
Jó illata van, nem érződik zuhanyozás után.
Kellemes vele zuhanyozni.
Meglepően sokáig elég a flakon tartalma.
Nem hidratál, én viszketek is kicsit.

Leona

2015. szeptember 3.

Kellemes, de most a két piros miatt az összetevőiben kissé elbizonytalanodtam abban, mennyire szeretem. Elég az egy parfümanyag, nem kell kettő..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

citronella

2015. augusztus 21.

Igazi nyári tusfürdő,kellemes lédús mangó illat! :) Az sem mellékes,hogy a csomagolása is nagyon jól sikerült. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid