Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

"Alakítsd ki összetéveszthetetlen kinézetedet ezzel a hajformázó zselével. Az irigylésre méltóan lezser stílusért, pont amilyent akarsz. Gyorsan szárad és megaerős tartást nyújt. Ideális az elképesztő stílushoz, amikor éppen azonnal indulnod kellene."

CrazyHairDontCare

2019. július 11.

Nem lett nagy kedvencem, pedig jó lett volna, hiszen csak 200 ft-ért vettem a Rossmannban. Előre leszögezem, hogy nem a "férfias" módszerrel használom a zseléket, hanem benyomkodom a a csuromvizes hajamba, hogy szöszmentes loknik legyenek a hullámos-göndör hajamból.
- Eddig ezen belül is kétféleképpen használtam:
1.) Kb 1-1 tenyérnyit benyomkodtam belőle a hajam mindkét felére.
2.) A dupla-zselés módszernél használtam második zseléként, az első zselé a Soliteint Ultra Erős zseléje volt (dupla zselés módszer: gel - plop - gel again).
A második módszernél egy kicsivel jobban működött.
- Sajna nem olyan jó siklós, inkább ragacsos. Ha észreveszi az ember egy 2 másodperccel az után, hogy felvitte, hogy az egyik fürtjével valami nem oké, már nem lehet finger-coil-olni vagy akárhogy kijavítani.
- Nagyon száraz érzetet kölcsönöz a hajnak (de az is lehet, hogy ténylegesen kiszárítja, nem is tudom), miután megszáradt alig lehet kinyomkodni a keménységet.
- Valakinek biztos fontos a kifésülhetőség is, ilyen ennél a terméknél nincsen. Erre véletlenül jöttem rá, mert csak hajmosáskor vizesen szoktam megfésülni a hajamat. Viszont egy barátnőm be akarta fonni, ehhez előkerült a hajkefe... A fájdalom... Azt hittem traumatizálódtam.
- Egy nagy előnye más zselékkel szemben, hogy még ha diffúzorral szárítom a hajam, akkor sem lesz semmi szösz a fürtjeimen. Ezért kapta a második csillagot.
- Az illata elég szörnyű, ha csak ilyen borzalmas szagokkal tudnak a gyártók előállni, nem lehetne inkább illatszer mentes termékeket csinálni?
- A kiszerelés számomra nem igazán a legjobb, de ezt már a boltban is sejtettem. Mivel elég sok kell, hogy befedje a hajam ezért órákig kell nyomkodnom.
- Az összetevők ahhoz képest egész okésak. Se alkohol, se glicerin.
Nálam nem újravevős, már azzal is szenvedek, hogy ezt elfogyasszam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

- Eddig ezen belül is kétféleképpen használtam:
1.) Kb 1-1 tenyérnyit benyomkodtam belőle a hajam mindkét felére.
A második módszernél egy kicsivel jobban működött.
- Az összetevők ahhoz képest egész okésak. Se alkohol, se glicerin.
Nálam nem újravevős, már azzal is szenvedek, hogy ezt elfogyasszam.

francais

2017. november 25.

Ahhoz képest, hogy alkoholmentes, egyáltalán nem siklik jól, nagyon nehéz eloszlatni és a tartása is kb nulla... Az illata meg a gagyi 100 Ft-os zselék szagára emlékeztet. Nem ajánlom senkinek se, nem vagyok hajzselék terén válogatós,de szerintem ez kifejezetten béna termék. És drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.