Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő szeder kivonattal.

Mars93

2018. február 19.

Nekem az illata nagyon nem jött be, és borzasztóan szárította a bőrömet is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

Nekem az illata nagyon nem jött be, és borzasztóan szárította a bőrömet is...

zsofia93

2017. március 5.

Tényleg nagy kár, hogy csak limitált kiadású volt, én is nagyon megszerettem az illatát. Hátha nyár közeledtével újra forgalmazzák majd :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 5.

Herbst8101

2016. november 15.

Utólag bánom, hogy nem szereztem be belőle többet tekintve, hogy limitált volt mivel nagyon beleszerettem az illatába. Semmi extrát nem vártam ennek ellenére az illata egész sokáig megmaradt rajtam, ami Isana tusfürdőknél nem túl gyakori. A bőrömet is mintha kissé puhította volna. A csomagolása is még ha nem is ez a fontos számomra egy tusfürdőnél igazán szépre sikeredett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 15.

annncsi

2016. november 4.

Nagyon szeretem az ISANA termékeket, szerintem ár-érték arányban tökéletesek.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

Nagyon szeretem az ISANA termékeket, szerintem ár-érték arányban tökéletesek.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
fuufanni

2016. november 4.

Igazi nyári illat, átlagos tulajdonságokkal. Szép színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Igazi nyári illat, átlagos tulajdonságokkal. Szép színe van.

szivecske

2016. szeptember 13.

Baromi jó illata van, igazi nyárias. Egy baj csak, hogy hamar elillan (meg baromi gyorsan fogy, mint nálam az összes Isana valamiért :D )... de tény, hogy nagyon boldoggá tevős ez a tusi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Cherryeszti

2016. augusztus 25.

Nem szoktam ISANA cuccokat vásárolni, de ez nagyon megtetszett a boltban és hát otthon sem csalódtam! Szenzációs az illata és nagyon nagyon habzik. Abszolút DM és Balea tusfürdő párti vagyok, de szerintem kipróbálok még pár ISANA-t mert ez nagyon meggyőzött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 25.

Zsokaa

2016. augusztus 17.

Nagyon tetszik az illata, nekem az "olvadós rágó" jut eszembe róla. :D Tetszik a csomagolása is. Nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

busa01206

2016. augusztus 4.

Az illata az valami csoda, innentol kezdve lehet maga a tusfurdo akarmilyen, en ezt imadni fogom. Egyebkent szokasos isana/ balea tusfurdo minoseg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

fdorottya

2016. augusztus 4.

Kedvező ár, jó illat, kevés is elég belőle, jól habzik. Kicsit ugyan szárít, de nem vészes. Összességében elég jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.