Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: Fanni91, Módosítva: 2014. november 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéden hidratálja a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

hadri

2021. március 21.

Gondoltam mivel tej & méz-es krémtusfürdő, ez biztos nem fog szárítani. Hát óriásit tévedtem. Borzasztóan kiszárította a bőrömet, emiatt nagyon viszketett is. Tipikus olcsó húsnak híg a leve termék. Érdekes, hogy a Baleás tusfürdők is kb. ilyen árban vannak, de szerintem sokkal jobbak, mint az Isana tusfürdői. Próbáltam már többféle tusfürdőt az Isanától (joghurtos, sensitív, limitált illatok...) de nekem egyáltalán nem jöttek be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

v1v13n

2020. január 3.

Nekem az illata nem jön be, valami borzasztó utóillat kíséri, főleg, ha csak beleszagolok. Állagra ugyanaz, mint a márka többi termékéé. Elhasználom, de többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

HenriettaDalma

2019. január 9.

Kellemes illata van és kedvező az ára is. Többször újravásároltam. Szerintem egész jó tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

csillam94

2018. november 26.

Nagyon olcsó, de kicsit tömény az illata. Jobban habzik, mint a Balea hasonló kategóriájú tusfürdői, de lehetne jobb. Ár-érték arányban rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Tuszy

2018. november 19.

Édeskés illata van, viszont tusolás után már semmi nem érződik belőle. Teszi a dolgát, tisztít :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

blackrose

2018. november 9.

Èdes illatú tusfürdőre vágytam. Hezitáltam a Palmolive ès e között,vègül ez jött velem haza. Kellemesen èdes az illata,engem halványan emlèkeztet a mèzre,inkább olyan èdes süti illatra emlèkeztet. Zuhanyzás közben nyugtató, utána elillan az illata amit èn nem bánok. Viszont krèmtusfürdő lèvèn engem szárított,úgyhogy második alkalomtól fogva ápoló olajjal együtt használom,így teszi a dolgát. Nem rossz, ha nèha tusfürdőre vágyom, de a krèmszappanokat nem tudja kenterbe verni nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

macskusz

2018. október 31.

Akciósan vettem, az első flakon végénél járok, de ennyi elég is volt belőle. Kellemes illata van, de semmi különös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

gittus0924

2018. szeptember 26.

Egy utazó kiszerelést használtam el belőle. Átlag Isana tusfürdő, ár-érték arányban teljesen korrekt. Kellemes az illata és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Vanesszaeszter

2018. szeptember 13.

hát... elmegy, nem rossz, de tényleg nem annyira egyedi. Olcsó, finom illatú tusfürdő, közepes habbal, közepes tudással. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Csutak

2018. augusztus 21.

Így első használat után sajnos nem egy nagy was ist das, de mivel pénzszűkében vagyok és a kókuszos nem volt az üzlet polcán, így hazajött velem ez. Teszi a dolgát, hidratál, amennyire kell neki, de az elsőre eléggé erős mézillatból a tusolás végére, a tusolás utánra semmi nem marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Honey, Niacinamide, Glycerin, Lactose