Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusolóradír bambusz masszázsgyögyökkel a finom bőrérzetért. A finom hámlasztó gyöngyök gyengéden szabadítják meg a bőrt a tisztátalanságoktól és a felesleges hámsejtektol. Bőrképét finomítja, bőrének érezhetően simább és ragyogó kinézetet nyújt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

zfruzsi

2019. április 4.

Nem a legrosszabb testradír, amit használtam, de nem is a legjobb - engem nem vett le a lábamról, én az ettől erőteljesebben radírozó termékeket szeretem. Az illatvilága alapvetően nem az enyém, de az amúgy mégis tetszett, bár ha válogatni lehet, akkor biztos más illatban venném meg újra. Gyorsan fogyott és nekem ahogy említettem nem volt elég illetve az utóérzetet sem szerettem amit hagyott (több másik testradírral ellentétben). Nem venném újra, max ha valami nagyon tetsző/izgalmas illatban kijönne és amiatt elhasználnám egy gyengébb radír gyanánt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

jkrisztie2

2017. március 25.

Még régebben vettem, de csak most került elő. Nem túl erős radírozó, sőt, akár napi szinten is használható. Illata sós, kellemes, kifejezetten jól esik a sok édes, émelyítő tusfürdő után. Nem tudom, kapható e még, mert látom limitált kiadás volt. Vennék még belőle, tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

GNóri

2017. február 5.

A friss, bambuszos-vizes-sós illata isteni, igazi kánikulai tusfürdő. A radírozó hatása viszont sajnos elég gyengécske, kevés, kicsi, és nem túl erős radírozó szemcse van benne, próbáltam már jobb testradírokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

fnoori

2016. október 27.

Egy ideje keresek bőrradírt, de nem igazán találok választékot. Végül ezt vettem, egész jó kis radír, bár jobban szeretem a sűrűbb erősebb radírokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

nkitti

2015. december 27.

Még nem igazán volt jó bőrradírom és a Rossmannban csak ezt találtam, ami elnyerte tetszésemet. Illata először furcsa volt, de meg lehet szokni. Mivel ez nem sima bőrradír, ezért ne is várjuk ugyan azt a hatást, de tusfürdő-radírként nekem eddig bevált! :)
Minden héten legalább 3x használom és puhább is a bőröm, de természetesen utána jó alaposan kell hidratálni.
Lehet, hogy közre játszik, a tapasztalatlanságom, de egyelőre nekem megfelel ez a termék. Ár-érték arányban is szinte verhetetlen. Amíg nem veszek egy "igazi" bőrradírt, addig nekem teljesen jó ez is! :)
(kicsit idegenkedtem tőle először, mert nem szeretem a zselés tusfürdőket, de hamar meg lehetett szokni)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

tunderke0102

2015. december 8.

A legjobb radir amit eddig próbáltam. Sűrű és jól radiroz nem túl intenzív kellemes illata van. Csak egy bajom van vele hogy limitált kiadás így beszerzek legalább 3 tubussal belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

mujerconfused

2015. december 7.

Semmi egetrengető, egy átlagos, jól habzó radír, az illata nekem nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Semmi egetrengető, egy átlagos, jól habzó radír, az illata nekem nem az igazi.

trstimea

2015. november 23.

Szeretem a sóval kombinált kozmetikumokat, így ez is szerelem volt első látásra. Jó kis tusoló-testradír, szeretem mert ez által a habzási is pont jó. Az összetevői miatt vagyok így utólag kicsit csalódott, mert erre nem figyeltem amikor megvettem... ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol