Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2016. május 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Már tusolás során ellazítja testét és élénkíti érzékeit.  A füge és a narancs kellemesen gyümölcsös illata gondoskodik róla, hogy a mindennapi tisztálkodás valódi élmény legyen. ápoló összetevői segítenek egyensúlyban tartani a bőr folyadékháztartását, így megóvják azt a kiszáradástól. Olajgyöngyöket tartalmaz. Parabenmentes. Limitált kiadás.

ct

2013. szeptember 9.

Igaz, hogy a boltban nem volt narancsos illata, de reméltem, hogy majd otthon, a zuhany alatt az lesz. Hát sajnos nem.A narancsot egyáltalán nem érezni, helyette egy kellemes, édeskés, kicsit parfümös illata van. Kevés is elég belőle és jól habzik.Engem nem szárított, az ára pedig 289 ft volt. Azért azt a narancsillatot sajnálom....

Update: nagyon nehezen fogy csak. Talán most, hogy megjött a rossz idő és a hideg, hátha többször nyúlok majd utána. Narancsillata továbbra sincs, füge sem, ellenben egy határozottan erős, édes, parfümillattal rendelkezik . Ha ezt tudom, hogy ilyen lesz tusolás közben, akkor biztosan nem veszem meg.Ezért egy csillagot el is veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Kiscsillag5

2013. június 30.

Szerintem abszolút nem volt nagy szám illata. Engem nem fogott meg. A narancsot éreztem benne halványan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Eszter a panda

2013. június 13.

Húú, én nagyon szerettem az ilyen tusfürdőmet. Jó illata volt és tetszettek a kis olajgyöngyök benne. :) Nem vettem újra, mert szeretek kísérletezni, de teljesen pozitív volt a benyomásom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Miau87

2013. március 11.

Már a boltban sem volt különösebb illata,de akciós volt 199ft-ért.Megvettem,de nagy csalódás volt,habzani habzik,de alig van valami édeskés illata,és fürdés után a bőrömön semmit sem érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

szalaijudit92

2012. december 29.

Nagyon szeretem,kellemes illata van,és sűrű,krémes állaga. Nem szárítja a bőrt sem,tényleg jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Mannitol