Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: masnis, Módosítva: 2016. május 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Hatás és ápolás: az Isana "pipacsvirág" tavaszi tusfürdő friss, virágos illatával különleges élménnyé varázsolja a zuhanyozást. Ápoló összetevői segítenek megőrizni a bőr nedvességtartalmát és óvják azt a kiszáradástól. Parabénmentes. Bőrgyógyászatilag igazolt, pH-bőrbarát összetétel."

Shennny

2014. július 20.

Első Isana tusim volt:D Szerettem az illatát, de hamar fogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

Első Isana tusim volt:D Szerettem az illatát, de hamar fogyott.

Galadriel

2013. december 30.

Tetszik az illata, viszont tényleg nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

Tetszik az illata, viszont tényleg nem tartós.

ct

2013. augusztus 13.

Valóban kellemes illata van, engem a piros színe sem borzaszt el, az átlátszó flakon jó, mert így nyomon követhetem, hogy mennyi van még belőle. Szárítani nem szárít, ár-érték arányban tökéletes, annyi, hogy az illata kicsit visszafogottabb, semmi kirobbanó és így egy idő után kicsit unalmasnak tűnhet.

Update: egyre kevesebbszer nyúlok felé, mostanra sokkal kevésbé tetszik az illata, mint korábban, abszolút nem érződik fürdés után sem, illetve én határozottan vélek felfedezni egy "sörös" illatot benne, ami nagyon nem tetszik.Úgyhogy mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Roni27

2013. május 15.

ct-vel értek egyet, semmi extra, egyszer-kétszer megéri megvenni, mert jó árban van és jó az illata. Szerintem viszont nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 15.

CatLynn

2013. május 7.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, kellemes illata van, ami ráadásul tartós is. Nem kell belőle sok, ezért még az amúgy is olcsó árához képest is extrán megéri. Nem művel csodát, de jó kis tusfürdő, szokásos ISANA minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Hidratálók: Lactose, Propylene Glycol

Forrás: ITT