Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babyface, Módosítva: 2013. december 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tisztítja és puhítja a bőrt. Hatás és ápolás. Az Isana tusoló radír a pórusok mélyéig tisztítja a bőrét, miközben fehér csokoládé és vanillia illatával kényezteti. A finom peeling szemcsék felszabadítják a bőrt és megtisztítják a szennyeződésektől, ill. az elhalt hámsejtektől. Ápoló összetevői segítenek megőrizni a bőr nedvességtartalmát és védenek a kiszáradástól. Az eredmény puha és ragyogó bőr. Bőrgyógyászatilag igazolt, PH-bőrbarát összetétel. Limitált kiadás.

Kiszerelés: 200 ml

xena123

2013. május 8.

isteni illata van, elsőnek meglepődtem ,hogy nem habzik, de nem baj, mert összekeverem édes illatú tusfürdővel és úgy radírozom magam, nagyon jó szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

Mila85

2012. július 4.

Engem nem szárított, és örülök hogy nincs benne sulfate amitől habzana. Én kézzel radírozom vele magam végig. Jó az illata, hamar elillan, de a fürdőben még sokáig érzem. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

yvie

2012. június 19.

Az illata szerintem isteni, és elég intenzív, egész este éreztem magamon. Viszont szárit. Jól radíroz, viszont tényleg nem habzik....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

babyface

2012. június 4.

nem bírtam ellenállni a csodás csokis-vanillia illatnak és a nagyon kedvező árnak. otthon a zuhany alatt a hablabdára nyomva viszont csalódottan vettem észre, hogy egyáltalán nem habzik. :/ persze lehettem volna figyelmesebb is ezért csak minusz 1 csillag mert amúgy jól radíroz, finom az illata és az összetevők se rosszak :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Nico1984

2012. június 1.

Kellemes az illata, jól radíroz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 1.

Kellemes az illata, jól radíroz.

Blame

2012. május 26.

Amikor a boltban szagoltam nagyon jó illata volt. Viszont sajnos fürdés közben ez alig érezhető és sajnos alig habzik. Viszont nagyon jól radíroz és valóban kellemes és puha érzést hagy maga után. Ezért minimum hetente egyszer mindenképpen használom. Viszont az illat és a habzás miatt 3 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 26.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Caprylyl Glycol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.