Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Kiscsillag5

2013. június 30.

Jó kis gyümölcsös illata volt, de tényleg van abban valami, hogy mosogatószerre emlékeztető. xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

gothy

2012. október 27.

Még nyár elején a Rossmann-ban a pénztárnál ajánlgatták akciósan, hát gondoltam, egy próbát megér. Az illata nem lett a kedvencem, és sajnos az én bőrömet eléggé szárította is. Mivel semmit sem szeretek kidobni (még akkor sem, ha nevetségesen olcsó volt), anyukámnak adtam. S láss csodát, neki teljesen bevált. Azóta is ezt használja. Ezért adok 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 27.

nikolett.b

2012. szeptember 23.

Nagyon jó krémes az állaga, az illata egyszerűen tökéletes! Az ára kedvezőbb már nem is lehetne, úgyhogy nekem az egyik kedvencem! Nekem nem okoz sem bőrirritációt, sem kiszáradást, szóval ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

angeltear

2012. szeptember 21.

Az illata tényleg nagyon jó, de sajnos mire kiérek a fürdőszobából már nem érződik. Túl sok kell belőle mert nem habzik eléggé és egy kicsit szárít is, szerencsére nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Jelizz

2012. július 16.

mosogató szer illata van :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

mosogató szer illata van :D

judit.petes

2012. július 4.

Az illata kellemes,az ára meg főleg.Bőrirritációt nem okozott hál istennek, és nekem az állagával se volt gondom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

Blame

2012. április 16.

Egyetértek az előző hozzászólókkal. Az illata tényleg nagyon jó, azonban valóban elég folyós és nehezen habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

noavedon

2011. november 1.

Jó illata van, de kicsit folyós, így hamar elfogy, és sajnos engem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 1.

Jó illata van, de kicsit folyós, így hamar elfogy, és sajnos engem szárít.

fatime

2011. október 27.

Én is szeretem ezt a tusfürdőt, az illata valami isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 27.

Én is szeretem ezt a tusfürdőt, az illata valami isteni.

BabaCica92

2011. október 27.

Nagyon nagyon jó az illata, az ára verhetetlen, azonban nem nagyon habzik, így sok kell belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Forrás: ITT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.