Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Tunderviragos, az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2017. március 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Értékes E-vitamin és B5 provitamin tartalmával és kellemes gyümölcsös illatával optimálisan ápolja a lágy bört. A tusfürdö különösen gyengéden tisztítja és kényezteti börét. A lágyan ápoló komplex segít a bör nedvességháztartásának megörzésében, így óvja a kiszáradástól.

Greeka

2023. november 10.

Hirtelen lekaptam a polcról nagyon olcsó szóval tényleg nem gondolkodik rajta sokat az ember. Számomra az illata nagyon mesterséges, egy idő után kifejezetten büdösnek éreztem, olyan kemikáliákkal dúsított olcsó vegyszer szagúnak. Viszont az is meglepett, hogy számomra a tisztító hatása egyenlő a semmivel. Minta meg sem zuhanyoztam volna. Sajnos kézmosónak sem tudtam befogni, végül kisúroltam vele egy szőnyeget a többi ment a kukába. Valahogy mostanában azt érzem, hogy szinte az összes azonos márkás tusfürdő ezt produkálja, talán szubjektív dolog ez , de én nem érzem azt mintha bármit is tisztítana.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 10.

BellaCsenge13

2023. július 12.

Nagyon kellemes illatú tusfürdő, nyárra az egyik kedvenc választásom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 12.

Nagyon kellemes illatú tusfürdő, nyárra az egyik kedvenc választásom!

Sziszikee58

2023. március 24.

Á-érték arányban tökéletes, 300 Ft-ért jelenleg pedig ingyen van. Jól habzik, kellemes illat, igazi tavaszi-nyári tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 24.

dorinabognar

2022. december 15.

Az egyik kedvenc Isanás tusfürdőm. Jó illatú, jól habzik, nem szárít. Ár-érték arányban nagyon jó, sőt mivel nagyon olcsó, ezért kiemelkedő is. Eddig még csak a kicsi, utazó méretű verzióját használtam, szépen elfogyott a nyaralások, "telelések" alatt, szerintem a nagy változatot is beszerzem majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 15.

Szaszika94

2022. július 21.

Nagyon szeretem az Isanas tusfürdőket. Jól habzanak és kellemes illatúak. Nem szárítják a bőröm, nekem ez maximálisan elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 21.

Viky0123

2021. október 8.

Jó illata van, rendesen habzik, nem szárítja a bőröm. Nyárra jó választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

Jó illata van, rendesen habzik, nem szárítja a bőröm. Nyárra jó választás.

Veronica98

2021. április 22.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon jó illata van, jó érzés vele zuhanyozni viszont nem habzik fel rendesen, engem kicsit szárít is és zuhanyzás után nem marad semmi illata. Első Isana termékem, de nem fogom újravenni ha elfogy. A Balea tusfürdők sokkal jobbak!
A csomagolása aranyos, és ennyi pénzért nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

A csomagolása aranyos, és ennyi pénzért nem is drága.

Andi35

2021. április 17.

Nagyon tetszik az illata és állaga. Nagyon sok illatát kiprobáltam már ezeknek a tusfürsőknek. Ara is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

Viki986

2021. március 9.

Nagyon szeretem az Isana tusfürdőket. Szinte minden Rossamnos vásárlásnál teszek a kosaramban. Árban is nagyon megéri és nekem eddig az összes illatban tetszett. Annak ellenére, hogy érzékeny a bőrőm még sosem okozott viszketést nálam, miközben pl. a Baba tusfürdő már igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Manov

2021. február 22.

Az illata nagyon megfogott és az Isana tusikhoz képest megfelelően is habzott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Az illata nagyon megfogott és az Isana tusikhoz képest megfelelően is habzott.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Szintetikus polimer. Gél- és filmképző összetevő, melyet gyakran használnak vízálló fényvédő formulák létrehozásához, ezenkívül javítja a fényvédő formulák SPF értékét.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

Forrás: ITT

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.