Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Tunderviragos, az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2017. március 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Értékes E-vitamin és B5 provitamin tartalmával és kellemes gyümölcsös illatával optimálisan ápolja a lágy bört. A tusfürdö különösen gyengéden tisztítja és kényezteti börét. A lágyan ápoló komplex segít a bör nedvességháztartásának megörzésében, így óvja a kiszáradástól.

Viky0123

2021. október 8.

Jó illata van, rendesen habzik, nem szárítja a bőröm. Nyárra jó választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

Jó illata van, rendesen habzik, nem szárítja a bőröm. Nyárra jó választás.

Veronica98

2021. április 22.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Nagyon jó illata van, jó érzés vele zuhanyozni viszont nem habzik fel rendesen, engem kicsit szárít is és zuhanyzás után nem marad semmi illata. Első Isana termékem, de nem fogom újravenni ha elfogy. A Balea tusfürdők sokkal jobbak!
A csomagolása aranyos, és ennyi pénzért nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 22.

A csomagolása aranyos, és ennyi pénzért nem is drága.

Andi35

2021. április 17.

Nagyon tetszik az illata és állaga. Nagyon sok illatát kiprobáltam már ezeknek a tusfürsőknek. Ara is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

Viki986

2021. március 9.

Nagyon szeretem az Isana tusfürdőket. Szinte minden Rossamnos vásárlásnál teszek a kosaramban. Árban is nagyon megéri és nekem eddig az összes illatban tetszett. Annak ellenére, hogy érzékeny a bőrőm még sosem okozott viszketést nálam, miközben pl. a Baba tusfürdő már igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Manov

2021. február 22.

Az illata nagyon megfogott és az Isana tusikhoz képest megfelelően is habzott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

Az illata nagyon megfogott és az Isana tusikhoz képest megfelelően is habzott.

Lovaslany

2021. január 27.

Szerintem jó az illata. Az állaga egy krémes és egy géles termék keveréke. Nem szárít, de semmi csodát sem ígér. Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 27.

Marcsus

2020. október 15.

Nálunk kézmosóként végezte. Ez olyan nulla. Szappannak pont jó, annak nem volt drága legalább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

PinterAndiMilan

2020. július 15.

Az illata nagyon jó, de maga a termék nem. Szárítja a bőröm, viszket, húzódik. 2-3 használat után elbúcsúztam tőle, mint ahogy a márka többi tusfürdőjétől is. Mind ugyanígy szárít sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Zizi99

2020. április 26.

Az ára jó, az illata jó, mégsem voltam oda tőle, nem veszem újra. Átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

Az ára jó, az illata jó, mégsem voltam oda tőle, nem veszem újra. Átlagos.

bibike2000

2020. április 16.

Átlagosnak találtam, semmi negatív tapasztalatom nem volt vele.
Jó az ár-érték aránya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Átlagosnak találtam, semmi negatív tapasztalatom nem volt vele.
Jó az ár-érték aránya.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Forrás: ITT