Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Tunderviragos, az összetevőket feltöltötte: Zaynab, Módosítva: 2017. március 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Értékes E-vitamin és B5 provitamin tartalmával és kellemes gyümölcsös illatával optimálisan ápolja a lágy bört. A tusfürdö különösen gyengéden tisztítja és kényezteti börét. A lágyan ápoló komplex segít a bör nedvességháztartásának megörzésében, így óvja a kiszáradástól.

PinterAndiMilan

2020. július 15.

Az illata nagyon jó, de maga a termék nem. Szárítja a bőröm, viszket, húzódik. 2-3 használat után elbúcsúztam tőle, mint ahogy a márka többi tusfürdőjétől is. Mind ugyanígy szárít sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Zizi99

2020. április 26.

Az ára jó, az illata jó, mégsem voltam oda tőle, nem veszem újra. Átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

Az ára jó, az illata jó, mégsem voltam oda tőle, nem veszem újra. Átlagos.

bibike2000

2020. április 16.

Jó az ár-érték aránya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Rainbowgirl14

2020. február 29.

Nekem valahogy nem vált be, azt vártam, hogy elfogyjon. Az illata sem nyűgözött le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 29.

Jucuus

2020. január 17.

Az illatát nagyon szeretem, viszont a habzásával nem vagyok megelégedve. :( Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Hecate

2020. január 15.

Üde, gyümölcsös illat, finom állag, frissítő tisztálkodási élmény. Tényleg nem szárít. Habzik, tisztít. Szuper ár, figyelemfelkeltő csomagolás.

Update: Elfogyott, de újravevős. :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

Update: Elfogyott, de újravevős. :-)

Brigibrigi

2019. december 25.

Nagyon jó az illata, egyik kedvencem a márka tusfürdői közül. Ezért az árért szerintem nagyon megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Lettike77

2019. december 1.

Nagyon jó illata van. Fürdés után még sokáig érzem az illatát. Nem szárítja a bőröm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

livia0

2019. november 26.

Nekem annyira nem tetszik az állaga, igazából egre jobban rájövök hogy amúgy ezek a tusfürdők, gélfürdők arra valóak, hogy valamivel mégiscsak tisztálkodjunk, de nem tisztít anniyra mint amennyire kellene (értem ezt úgy, hogy kicsit nekem felszínes) semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 26.

ausmorzs

2019. november 26.

Jó az ár-érték aránya.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Forrás: ITT