Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. szeptember 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Ez a kézkrém értékes mályva kivonattal ápolja a száraz és igénybevett bőrt és védi azt a külső hatásoktól. Shea- és kakaóvajat, valamint folyadékmegkötő pantenolt tartalmazó ápoló formulája intenzíven kényezteti bőrét. A virágos és fás jegyek egy leheletnyi jázminnal egyesített illatkompozíciójának köszönhetően illata kellemes érzetet kelt. A kézkrém gyorsan a bőrbe szívódik, nem hagy maga után zsíros réteget.

Yette

2018. február 13.

Egy igen kellemes krém, nem hidratál erősen, de megelőzésre, és szinten tartásra kiváló lehet.
Kellemes vizes állaggal rendelkezik és gyorsan be is szívódik. A parfümöt nem értem benne ugyanis az illatát nem érzem, olyan mint egy natúr krém.
Viszont erősen kiszáradt bőrre nem tudom ajánlani, ugyanis az érzékeny bőrfelületeket hajlamos csípni.
Összességében egy teljesen korrekt átlagos kézkrém, és ha nem csodát vár tőle az ember teljes mértékben megér egy próbát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

Zaynab

2015. december 22.

Nekem is nagyon tetszik. Igaz, hogy nem hidratál nagyon erősen, de szerintem újra lehet kenni, nem baj az.
Egyszer amikor a kezeimet krémeztem, megérintettem az arcomat. Egész kellemes volt a tapintása, így újabban néha ha eszembe jut, akkor kenek az arcomra is belőle. Kicsit "karcos" az arcbőröm néha, és érdekes módon ettől kisimul.
Az illata kb. 10 perc alatt már nem érezhető.
Én leárazva vettem a Rossmann-ban több hónapja. Nem tudom van-e még. Tetszik. Az egyik kedvenc kézkrémem lett most.
Gondolkodom a testkrém megvételén is, főleg hogy ezek a termékek limitáltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 22.

Az illata kb. 10 perc alatt már nem érezhető.
Gondolkodom a testkrém megvételén is, főleg hogy ezek a termékek limitáltak.

zsazsa

2015. december 10.

Én nagyon szeretem, nekem rendben tartja a kezem, selymes lesz tőle a bőröm, hamar beszívódik. Tetszik az illata is, az ára is jó, könnyen elérhető, bár limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Nymphea

2015. október 24.

Olyan kis semmilyen, mint illatra, mind hatásra. Elkenegetem, így éjszakára, de biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 24.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak