Isana

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. május 30.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális krémpúder pattanások ellen.

3 árnyalatban kapható

dorakrem

2019. augusztus 12.

Többször vásároltam már újra, szerintem nagy pozitívum, hogy jól fed, persze 2 az 1-ben. Egyetlen hátránya, hogy nincsen közép szín belőle, csak világos és sötét. A csomagoláson is lehetne egy kicsit javítani, pld. egy tükörrel, mert aki ilyen terméket használ az többször púderezi magát napközben. Elégedett vagyok a termékkel. a színskála hiányossága miatt adok 4 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Sipor

2018. július 21.

Egyszer ilyet vettem a fehér dobozos Isana púder helyett. Nagyon poros hatása volt az arcomon, sajnos csalódás. A fehér dobozost viszont melegen ajánlom a fényes bőrű sorstársaimnak :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Enci76

2018. június 21.

Ma talátam rá erre a kis termékre, gondoltam megér egy próbát. Pont a bőrömhőz illő árnyalatban volt meg, aminek nagyon megőrültem. Kis szivacsával felvittem, hát csalódtam. Nem tudom miért, de kicsit krémesebb formulára számítottam, de ez nem az. Igazi "szaráz" púder. Szépen takarja a patikat, egyenletes fedést nyújt, ha vastagon viszem fel az arcomra. Ha zsíros a bőröd, tuti jó választás lehet, mert szárítja a bőrödet, már első alkalommal érezni.Illata semleges, és a kis szivacsa is úgy van kialakítva, hogy ujjaiddal tudd fogni. Törekedtek a dizájnra. :) Kap egy négy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 21.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2