Isana

Ár:   €1.99   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mse02, Módosítva: 2017. január 26.

Ár:   €1.99
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ápolja a bőrt, halványítja a foltokat. A benne lévő gyümölcs- és szalicilsav gátolja a pattanást okozó baktériumok szaporodását.

• küzd a pattanások és mitesszerek ellen
  • javítja a bőr tónusát
  • bőrgyógyászatilag tesztelt
  • vegán termék

eszteredit

2018. április 24.

A legjobb amit valaha találtam pattanásokra, és egységesíti a bőrt is. Jók az ISANA termékek!!! Nagyon jók!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

pandarin

2018. február 10.

filléres csodaszer. tényleg megelőzi a pattanásokat és annyira könnyű, mintha csak víz lenne. minden alá kenek belőle, primernek szerintem kiváló. már vagy háromszor újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Reva03HU

2018. január 27.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, én is végső kétségbe esésemben vettem, de bevált. Szebb az arcom összképe. Gyorsan beszìvódik, könnyű krém. Mindenképp újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Sheila

2018. január 19.

Meglepően jó. Az utóbbi hetekben megbolondult a bőröm, sorra jöttek a pattanások (vajon mikor fogok végre kiöregedni ebből??), semmi nem akart használni, úgyhogy tettem ezzel a szérummal egy próbát. Kellemes csalódás, pár nap alatt szépen rendbehozta a bőrömet. Könnyen beszívódik, nem ragad, lehet rá sminkelni is. Különösebb mattítást nem tapasztaltam, de nem is erre vettem. Az összetevői is szépek. Nem fogy gyorsan, mert egy pumpálás az egész arcomra elég, de nincs kizárva hogy újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 19.

Saranhuone

2017. december 13.

Sebes-kiütéses izék miatt vettem meg, segített leszárítani a sebeket de a bőrt magát nem szárítja szét. Az állaga nem géles, amire számítottam hanem ilyen krémes, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

mse02

2017. március 1.

Nekem bevált, szeretem.
A zsírosodó T vonalnál hosszan és szépen mattit.
Jól lehet rá sminkelni és szépek az összetevői, jó az ára is, újra vevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Nekem bevált, szeretem.
A zsírosodó T vonalnál hosszan és szépen mattit.
Jól lehet rá sminkelni és szépek az összetevői, jó az ára is, újra vevős :)

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate