Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mjjmoa, Módosítva: 2015. szeptember 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros és tisztátalan bőrre. Aktív tisztítás. Antibakteriális hatású, cinket és szalicilsavat tartalmazó, formulával. Segít küzdeni a pattanások és a mitesszerek ellen.

2019. november 6.

Az illata nem kifejezetten kellemes viszont ezen kívül más kifejezetten negatívumot nemtudok mondani róla. Nagyon sokat segített a bőrömön kevésbé is zsírosodott tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Melszi

2019. szeptember 13.

Én már az új verzióját használom, más csomagolása van és az illata, állaga is más, csak a neve maradt ugyanez. Nekem nagyon-nagyon bevált, 1 nap alatt látványosan javult az arcbőröm állapota, kinézete. Simább felületű lett, bársonyosabb és a pattanások is sokkal halványabbak lettek. Mindezt 1!!!! nap alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Gajgaj

2019. szeptember 4.

Véletlenül találtam rá, megakadt a szemem a cink és szalicilsav összetevőkön. Az arcbőröm elég vegyes, így csak a zsírosabb területekre kentem fel. Gyorsan felszívódott, és néhány használat után szembetűnő volt, hogy már nem jelentkezik annyi pattanás, a mitteszeres területeken edig a pórusaim pedig szűkebbek. A kamaszodó, pattanásos öcsémnek is vettem egy tubussal, és minden hasonló problémával rendelkezőnek csak ajánlani tudom, fiúknak is, mivel alig érezhető, semleges illata gyorsan eltűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Kmetyek

2019. június 20.

Megfelelően hidratál, a problémás időszakokban alig van pattanásom. Kicsit mintha feszesítené a bőrömet. Az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

nagyniki22

2019. március 7.

Gondoltam kipróbálok valami új hidratáló krémet, ez akadt először a kezembe és nem olvastam utána. Mikor rákentem az arcomra 10 másodperc sem telt el, és elkezdte égetni az arcomat, azonnal töröltem is le. Szerencsére nem volt egy nagy összeg, de megy is a kukába és maradok a jól bevált Nivea krémemnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

devilcsillu

2018. december 29.

Hidratáló krémnek nem ajánlanám, de az tény, hogy évek óta most először nem volt egy darab pattanásom sem az arcomon, amit én ennek a krémnek tudok be. Vizes az állaga,ezért gyorsan el is fogy, de az ára ettől még nagyon kedvező. Az illata is rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Clementine

2018. június 25.

Gondoltam kis naívan, hogy majd ez a krém jó lesz a normál esetben csak mitesszeres arcomra. Hát nem. Amióta használom mindenhol pattanások vannak. És nem a kis kinyomom és másnapra eltűnik fajta. Hanem az ami napokig érlelődik, fáj, ocsmány és lehetetlen kinyomni. Egyszerűen borzalmas. Kuka

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

ihavefivecats

2018. március 26.

Gondoltam kipróbálom végre az Isana krémeket, ezt is megvettem pár másik mellett.
Nem kellett volna. Amint kinyitottam és az ujjaimra nyomtam egy kicsit, megéreztem azt a rossz szagot, először csak a kezeimen kentem szét, hátha a szag elillan, sajna nem. Később kipróbáltam az arcomon is, szőrnyű érzés volt felkenni, éreztem ahogy eltömíti az összes pórusomat, elkezdett izzadni alatta az arcom és ahogy mondtam, a szaga sem volt kellemes. fent hagytam azért estére. Reggel észrevettem, h kisebb fehér pattanások jelentek meg az arcomon.
Nekem nem vált be. Kár volt erre pénzt kiadni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Nekem nem vált be. Kár volt erre pénzt kiadni.

Kajla

2018. március 15.

Csodaszer!
Kivételesen nem néztem meg a véleményeket, mielőtt megvettem, és most örülök is neki, mert ennyi értékeléssel nem vettem volna meg.
Nekem nagyon bevált, zsíros bőröm van, több-kevesebb pattanással, a napi rutinom végére tettem be, nekem egyfajta fertőtlenítő hatása van, kicsit össze is húzza a bőrömet, utána nagyon jó, tiszta érzés.
Reggelente alapozó alá is ajánlom, primernek is nagyon jó, mert összehúzza az arcot, és nem zsírosodik be a bőröm annyira.
Összességében nekem ez egy álom vétel volt, rengeteg mindenre lehet használni, és nagyon olcsó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Csodaszer!

p1th0n

2017. november 9.

Szörnyű! Utáltam használni, nem hidratált, csak zsírosított, nem csinált semmit a pattanásaimmal, nem tetszett a szaga sem. Sajnos (nem sajnos) ki kellett dobnom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology