Isana

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rure90, Módosítva: 2016. november 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

A száraz bőr speciális ápolást igényel. Kifejezetten a száraz bőr ápolására fejlesztették ki ezt a terméket. Speciális hatóanyag kombinációval gondoskodik a bőr hosszan tartó hidratálásáról és véd a vízvesztéstől és kiszáradástól. Értékes olajokat és vizet megkötő összetevők kombinációjával segít a bőr nedvességtartalmát megőrizni.

• 24 órás hidratló hatás
  • Intenzív formula a kiszáradás ellen
  • Kiváló make-up alap
  • Már egyszeri alkalmazást követően növeli a bőr nedvességtartalmát

20 személy bevonásával, 1,4,5 és 24 órát követő mérés. Hatása dermatológiailag igazolt.

biuskam

2018. április 30.

jól hidratál, hamar beszívódik, primerként is tökéletes. én 3-400 ft- ért vettem a Rossmannban, annyi pénzért ajándék volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Vudubaba

2018. április 3.

Kellett egy arckrém a barátomhoz, hogy ne kelljen mindig hurcolnom magammal, ha hozzá megyek. Így ritkábban használtam ezt a krémet, de úgy rémlik, sosem voltam tőle elájulva. Ha a szemkörnyékemre került, egész nap hunyorogtam, mert csípte a szemem. Enyhítette a bőröm szárazságát, de hosszútávon semmiféle hidratáló hatást nem tapasztaltam. Az utóbbi időben besűrűsödött, zavaró volt a bőrömön, nem szívódott be, le lehetett dörzsölni, sminkelni sem lehetett rá emiatt, mert csomósodott. El akartam gyorsan használni, de végül kidobtam, mert egyre több pattanás jelent meg rajtam.

Pozitívum az ára, az összetevői, az illata is egész jó, de sajnos nekem nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

252n

2017. december 6.

Gyorsan akartam egy arckrémet, akkor esett rá a választásom. Sajnos nekem túlzottan nem jött be. Felkenés után olyan érzésem van, mintha maszk lenne az arcomon. Nem érzem elég hidratálónak. Primerként sem vált be. El fogom használni, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

tfanna

Korcsoport: < 18
2017. október 16.

Imádom! Kellemes az illata, hamar beszívódik, igazi jó kis krém. Én kicsit keveselltem, mert olyan szuper. A száraz bőrömet nagyon jól helyreteszi, smink alá is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 16.

orsisro

2017. április 4.

Szuper primer, gyorsan megszárad. Egyrészt nem szárad ki a bőröm az alapozó után, másrészt pedig tartósabb is az alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Lisana

2016. december 18.

Ebbe teljesen beleszerettem. Nagyon jól hidratál, elég nekem télire is, mégsem ragad és nem nehéz a bőrnek. A textúrája is tökéletes, nem kell belőle nagyon sokat használni. Az összetevők elején az olajok is nagyon szépek, az illatanyagokért kicsit szomorú vagyok. A tartósítószer... Hát azt meg elhiszem, hogy kell bele.
Az 5*ot mindenesetre simán megérdemli. Jobb, mint a drágább arckrémek!

Update: eleinte azért volt jó úgy, ahogy volt, mert tényleg szörnyen ki volt száradva a bőröm. Egy hét használat után viszont szépen visszatáplált és most már sok. Ezért nem vonok le csillagot, mert azt jelenti, hogy jót tett a bőrömmel, viszont kicsit macerásabb használni: kevesebbet viszek fel és vagy vizes arbőrre vagy vizes kézzel, hogy ne legyen olyan tömény. Így kiválóan megfelel továbbra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

Az 5*ot mindenesetre simán megérdemli. Jobb, mint a drágább arckrémek!

fdorottya

2016. december 12.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Nem hidratál rosszúl, de olyan jól sem. Felkenés után hagy egy fura érzetet a bőrőn mintha valami filmréteg lenne rajta és érzem ahogy megfullad alatta a bőrőm. Eredménye meg is lett, kijöttek a ragyák. Illata nem rossz, gyorsan elillan. Nagyon kevés is elég belőle, árban sem rossz. Ennek ellenére nekem használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

CrazyKid

2016. november 22.

Eddigi egyik legjobb arckrémem, picit sűrűbb de nem annyira hogy ne lehetne eloszlatni és szuperul beszívódik, feszes, hidratált bőrt eredményez és meglep, hogy még a lustaságom ellenére is végre elhasználtam majdnem egy egész krémet :D
Az illata hamar elszáll, de épp ez a jó benne, ajj nagyon szeretem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Az illata hamar elszáll, de épp ez a jó benne, ajj nagyon szeretem :D

Rure90

2016. november 7.

Szeretem. Nem az a nagyon kemény krém, de nem is az, amelyikből sokat kell felvinni, hogy legyen hatása. Nőies illatú, nem tolakodó. Talán egy enyhe ragacsosságot érzek néha felvitel után, de hamar beszívja a bőröm. És tényleg jó sminkalapnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0