Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszter a panda, Módosítva: 2015. július 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros és tisztátalan bőrre antibakteriális hatású mikroezüsttel és cinkkel

Segít küzdeni a pattanaások és a mitszerek ellen. Nem akarsz több pattanást? Ápold éjszaka bőrödet ezzel a rendkívül hatékony formulájú éjszakai krémmel, amelyet speciálisan arra fejlesztettek ki, hogy a bőr tisztátalanságait és a bőrpírt mérsékelje. A mikroezüstöt, szalicilsavat, cinket és allantoint tartalmazó összetételének köszönhetően segíti a bőr regenerálódását, segít megelőzni a pattanások és miteszerek kialakulását és az újbóli tisztátalanságok megjelenését, ezenfelül matt tónust biztosít kiszáradás nélkül.

• Regenerál
  • Nyugtat és kiegyenlít
  • Pattanások elleni komplex-szel

szabocintia

2019. január 28.

Az itt lévő vélemények alapján vettem meg, és milyen jól tettem!
Kombinált bőrtípusom van, a T zónám zsíros és pattanásos is, holott már rég nem vagyok tini!
Éjszakára használom a krémet, kicsit húzódik a bőröm, de a mattító krémeknél tudom, hogy ez természetes.
Az illata lehetne kellemesebb, de hamar elillan, a krém pedig maradéktalanul beszívódik.
Az Isana pattanástalanító balzsamjával kombináltam, gyönyörűen lehúzta a gyulladást, és megmaradt a szép matt hatás.
Kár, hogy nem előbb vettem meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Az itt lévő vélemények alapján vettem meg, és milyen jól tettem!
Kár, hogy nem előbb vettem meg!

idonthaveaname

2019. január 25.

Alap hidratáló, éjszakára jó, bár nyárra nem, mert sűrű. Pattanásokkal nem csinált semmit. Igaz, nekem nincs sok, de a rendszeresen kialakuló pár darabbal semmit sem kezdett. Ettől még nem rossz ez, de nem is wow.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Kajla

2018. október 11.

Egyelőre ambivalens vagyok.. nem rossz, de a nappali verzió szerintem valahogy jobb. Ez az alapvetően zsíros bőrömet még zsírosabbá teszi, a másik után megvolt az a nagyon tiszta érzetem.
Remélem legalább a pattanásokkal csinál majd valamit, majd updatelek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

Remélem legalább a pattanásokkal csinál majd valamit, majd updatelek.

Makarova1993

2018. június 21.

Régóta használom nagyon szeretem🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 21.

Régóta használom nagyon szeretem🙂

griaal

2018. március 22.

Nagyon jó kis krém...Remekül hidratál, és gyorsan beszívódik. Amióta használom reggelente nincs annyi pattanás az arcomon. Nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Kado

2018. március 14.

Hamar beszívódik és jól hidratál. Nekem nagyon bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Hamar beszívódik és jól hidratál. Nekem nagyon bevált :)

mizse93

2017. szeptember 23.

Nem mondanám csodaszernek, de ennyi pénzért bőven megéri. Hidratál, gyorsan beszívódik, de nem csökkentette a pattanások számát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

aalexaa

2017. június 5.

Az utóbbi időben nagyon rossz állapotba került a bőröm, kipattogott, tele lett mitesszerekkel, nagyon gázul nézett ki. Eredetileg a Balea hasonló kréméért indultam, mert az korábban már bevált, de sehol nem találtam, így végül ezt vettem meg. Az illata nem túl jó, szerencsére nem marad meg sokáig (a Baleához hasonló szalicilsavas illatra számítottam, de ez szúrós-férfias szagú). Viszont cserébe szépen teszi a dolgát. Négy napja használom, éjszaka szérum fölé, nappal fényvédő alá és nagyon szépen helyrepofozta a bőrömet. Ha szinten is tudja tartani, újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

kismacska00

2017. április 11.

Nekem ez bejön, mint hidratáló éjszakai krém. Hamar beszívódik, és amikor nem érzem elégnek a hidratáló hatását, cseppentek hozzá némi szérumot. Így szabályozni is tudom, hogy mikor-mennyire akarom ellátni a bőrömet. 600Ft volt azt hiszem, nem tudom, mit kellene még tudnia ennyi pénzért, esetleg lehetne baleakrém illata :) (ami viszont nem szívódik be ilyen jól)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Ari95

2017. február 10.

Egyáltalán nem vált be. Elvártam volna, hogy némiképp hidratáljon, de még két rétegben is húzodott a bőröm, igaz hogy puha volt, de éreztem, hogy telejsen kivan száradva. Ezen kívül a mitesszereken sem segített, sem a pattanásokon. Pozitívuma, hogy gyorsan beszívódik, vagy inkább elpárolog... 1 csillagnál többet nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ezüst. Erős antibakteriális hatásáról ismert, baktérium-, gomba- és vírusölő hatású nemesfém, mely a kozmetikumokban fertőtlenítő, dezodoráló tulajdonságokkal bír valamint színezékként is használatos. Paula Begoun szerint az ezüst túlérzékenységet és ezüsttoxicitást okozhat a bőrön.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology