Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mse02, Módosítva: 2018. május 16.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Púder pattanásokra és bőrpír ellen

• Nem tömíti el a pórusokat, s ezáltal nem okoz egyéb szennyeződéseket.
  • Hosszan tartó matt hatást kölcsönöz az arcnak.
  • Antibakteriális hatással a pattanások ellen.

nudelover

2020. június 7.

Én szeretem amúgy az Isanás cuccokat, de ez pont nem jó. Tény, hogy nem drága, én a munkahelyi fiókomban tartok egyet vész esetére, de őszintén szólva, aki rendszeresen sminkkel, szerintem ne vegye meg, amúgy én se ezt használom rendszeresen. Nem hosszan tartó, nem is kelt természetes hatást, kb. pont az ellenkezője.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

doreen

2019. május 24.

Jók a színek, találtam a téli hullaszínemnek is megfelelőt. Korrektort használok csak ezen kívül. Természetes, egységesebb arcbőrt eredményez. Mattít és tartós is. Egyelőre nem találtam ilyen árban jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Selby

2019. február 23.

Régebben vettem sokáig elég volt,bár sajnos nagyon maszkos lett az arcom tőle.Kicsit soknak tartom az árát már csak azért is mert nagyon látszik ha felviszem az arcbőrőmre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

idonthaveaname

2019. január 25.

Nagyon rossz. :( Elképesztően csúnya a finishe, mintha múmiává válnék, fullasztó, mégis a fényesedést nemhogy nem aladályozza meg, még csak nem is késlelteti! A kis applikátora használhatatlan, ecset kell hozzá, már ha valaki tényleg meg akarja venni... Egyetlen dologra tudom használni tartósan: Ha a bronzosítóból kicsit többet teszek fel a kelleténél, ez halványítja, csak emiatt fog elfogyni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

Sipor

2018. július 21.

Évek óta használom, kb. 5 éve (napi 2-3 alkalommal), sokszor újravettem már. Nagyon elégedett vagyok vele, tud annyit mint a drágább púderek. Egy duplaennyibe kerülő Catrice púderem volt egyszer, mert ezt valamiért nem találtam az üzletben, úgyhogy azt vettem helyette. Mindkettő nagyon jól működik. Én a legvilágosabb színűt használom.
Nem a saját kis szivacsával viszem fel, de az se rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

Nem a saját kis szivacsával viszem fel, de az se rossz.

Szilviams0118

2018. június 12.

nagyon meglepődtem rajta, mennyire jó! SOS helyzetben vettem és nem akartam sokat költeni, szépen mattít és fixál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

beauty7

2018. május 16.

Nagyon szeretem, könnyű kis púder, olcsó is, semmiképp sem cserélném le. Alapozó és korrektor fölé használom, kicsit egységesíti az összképet. Színe (a világos) tökéletesen illeszkedik a bőröm színéhez. Szépen mattít is, kicsit lehet van poros hatása, de az nagyon hamar elmúlik. Nekem a púderrel a célom a kis egységesítés és fixálás, ezeket pedig hibátlanul végzi el :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

redrick

2018. május 8.

Balea korrektor mellé szereztem be összhatás-egységesítőnek, szuperül dolgoznak együtt, a stift végzi a munka oroszlánrészét, nyolcvan százalékban takar, a púder pedig készre fedi az átmenetet. Csak az állammal kell megszenvedni ezt a macerát, állandóan pattanásos, viszont emiatt nem vagyok hajlandó az egész arcomat vakolni, ezért a választás során az antibakteriális hatás mellett figyelembe kellett venni, hogy ne üssön el az alap bőrszínemtől. Szép végeredmény, tartós, nem potyog, kategóriájában olcsó, alapvető táskafelszerelés lett. Online rendelek hozzá egy tisztességes ecsetet, de addig a saját szivacsa sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

sün

2018. január 31.

Ez egy atveres. Ez nem kompakt puder, hanem sima por. 999 ft volt. Egy kompakt puder kremes, nehezebb, de ez porpuder. Egy por nem fedi el az egyenetlensegeket, pattanasokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

lia0000

2018. január 3.

Nekem teljesen megfelel! Szép, egységes, matt bőrt kapok általa. Tartósnak is tartós, kicsit elfedi a piros részeket (orromnál, szám körül pl.). Minimalizálja a pórusaimat, nekem már ezért is nagyon megérte! Teljesen jól teszi a dolgát, az ára is nagyon kedvező! Egyébként én púderecsettel szoktam felvinni nyomkodó mozdulatokkal, nálam úgy tartósabb. Csak azt sajnálom, hogy nincs benne tükör. De számomra így is csodaszer! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.