Isana

Ár:   750 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2019. július 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Intenzíven mélyrehatóan tisztító pattanás és mitesszer elleni micellás arclemosó. Megelőzi a pattanásokat, használatával szemmel láthatóan szebb lesz tőle a bőr. Cinket és szalicilsavat tartalmaz, micellás technológiát tartalmaz.

hugsandcups

2021. augusztus 25.

Nagyon jól tisztít, de néha van utána egy furcsa, olajos érzés a bőrömön, ezért az állagával nem teljesen tudok mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

szigetizs

2020. június 26.

Első használat után érződött a legjobban, hogy mennyivel puhább és nyugodtabb a bőröm tőle, amikor előtte egyenetlen és száraz volt. Szerintem ennek köszönhető, hogy mostanra szinte teljesen elmúltak a pattanásaim, most már csak a tág pórusokra kéne valami jó cucc :D Sajnos nekem a zsírosodás ellen nem tett semmit, (arra külön vettem Bioderma krémet, ami nagyon jól bevált.)

Ez volt az első célzottan a bőrömre való arclemosóm, és még a kozmetikusom szerint is jó választás volt. Mivel kezdő voltam, nem hidratáltam utána, ezért kicsit szárított. Szerencsére mivel micellás, nem kellett utána tonikot használni. (Ez nekem nagyon nagy előnye volt, mert eddig egyik tonik sem vált be, zsírosabb lett tőlük a bőröm, mint nélkülük, ami nagy szó.) Géles az állaga, nekem elég volt 2 borsónyi mennyiség egy arcmosáskor, és napi kétszer használtam, kb. egy évig, és még mindig van belőle.

Összefoglalva: nekem teljesen megérte, olcsó és hatékony. Lehet visszatérek hozzá majd, de most a habos lemosókkal kísérletezem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

2019. november 9.

Nagyon szeretem. Miután először lemostam vele az arcom nagyon puha lett tőle a bőröm. Rendszeres használata után pedig sokkal kevésbe zsírosodik az arcom és sokkal kevesebb pattanásom van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

Gabicc

2019. augusztus 5.

Kerestem valamilyen erősebb arclemosót, ami jó mitesszeres bőrre, és szimpi volt az összetevőlista, így tettem egy próbát. Már a második tubussal vettem meg, szerintem nem kell tőle csodát várni, de teszi a dolgát. Kevesebb pattanásom van amióta használom, igaz nekem gyulladt, nagy pattanásaim nincsenek.
Így nyáron zsírosabb a bőröm, de hajlamos a kiszáradásra is, tisztának érzem az arcom a használata után és nem szárít.
Sűrűbb géles állaga van, nem habzik, de jól el lehet oszlatni a bőrön.
Egyedül a parfüm nem hiányzik bele, ezt leszámítva szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Sűrűbb géles állaga van, nem habzik, de jól el lehet oszlatni a bőrön.
Egyedül a parfüm nem hiányzik bele, ezt leszámítva szuper.

Nicu

2019. augusztus 3.

A sima változatot nem találtam a boltban, így ez jött velem haza. Ez sem krém állagú, géles, kicsit folyósabb az elődjénél. Nincs az az erős szalicilsav illata, inkább citrusos. Minimálisan habzik, de jól tisztít. Nem okoz pattanásokat, és jó mitesszeres bőrre. Minimálisan szárít, de engem a sima víz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Glucoseból és kókuszolajból előállított kíméletes felületaktív anyag, tisztító. Erősen lúgos (pH 11.5-12.5), így legtöbbször citromsavval hozzák a termékek pH értékét a kívánt tartományba.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.