Isana

Ár:   750 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2019. július 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Intenzíven mélyrehatóan tisztító pattanás és mitesszer elleni micellás arclemosó. Megelőzi a pattanásokat, használatával szemmel láthatóan szebb lesz tőle a bőr. Cinket és szalicilsavat tartalmaz, micellás technológiát tartalmaz.

2019. november 9.

Nagyon szeretem. Miután először lemostam vele az arcom nagyon puha lett tőle a bőröm. Rendszeres használata után pedig sokkal kevésbe zsírosodik az arcom és sokkal kevesebb pattanásom van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

Gabicc

2019. augusztus 5.

Kerestem valamilyen erősebb arclemosót, ami jó mitesszeres bőrre, és szimpi volt az összetevőlista, így tettem egy próbát. Már a második tubussal vettem meg, szerintem nem kell tőle csodát várni, de teszi a dolgát. Kevesebb pattanásom van amióta használom, igaz nekem gyulladt, nagy pattanásaim nincsenek.
Így nyáron zsírosabb a bőröm, de hajlamos a kiszáradásra is, tisztának érzem az arcom a használata után és nem szárít.
Sűrűbb géles állaga van, nem habzik, de jól el lehet oszlatni a bőrön.
Egyedül a parfüm nem hiányzik bele, ezt leszámítva szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Sűrűbb géles állaga van, nem habzik, de jól el lehet oszlatni a bőrön.
Egyedül a parfüm nem hiányzik bele, ezt leszámítva szuper.

Nicu

2019. augusztus 3.

A sima változatot nem találtam a boltban, így ez jött velem haza. Ez sem krém állagú, géles, kicsit folyósabb az elődjénél. Nincs az az erős szalicilsav illata, inkább citrusos. Minimálisan habzik, de jól tisztít. Nem okoz pattanásokat, és jó mitesszeres bőrre. Minimálisan szárít, de engem a sima víz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA