Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. szeptember 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

24 órán át tartó hidratálás. Könnyen és gyorsan beszívódik.

wildrose

2020. március 19.

Érdekes, de nem kellemetlen illatú, hígabb állagú kézkrém, gyorsan és maradéktalanul felszívódik, és elég szépen ápolja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 19.

IKeakati

2017. október 18.

A lányom vett rá, hogy vegyem meg, mert neki bejött az illata. Kb. 1 hét után lepasszolta nekem, hogy mégsem kell neki. Száraz bőrre egyáltalán nem jó, ragacsos marad tőle jó ideig a kezem. Elhasználom, bár az illata nem tetszik, borzalmasan édes cukorkára emlékeztet. Többet nem vennék ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

Puszedli87

2017. február 3.

Gyűlölöm, ha krémezés után réteg marad a kezemen.Nappali használatra az eddigi legtökéletesebb kézrémem. Felkenem a kiszáradt kezemre és beszívódik, a szárazság eltűnik. Tetszik az illata, olyan sütibabás. :) Már 3x vettem újra. Van ennél táplálóbb, tömény krémem is, de azt éjszakára szoktam és kesztyűt húzok rá, úgy nem zavar a zsíros érzet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

rozsabarbie

2016. október 5.

Hát.. én se tudom, hogy mit éreztem abban a percben, amikor ezt betettem a kosaramba. Nekem nem szívódik be, az illatától rosszul vagyok, de azért elkenegetem napközben, hogy mihamarabb eltűnjön az életemből. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

doralia29

2016. augusztus 27.

Csak lekaptam egy kézkrémet a polcról, és ez volt az, de megbántam. Az illata olyan, mint a csomagolása: idegesítő. Émelyítően citromos illatot vélek felfedezni benne, nekem nem jön be. Hidratálási hatása átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Negro

2016. június 13.

Nem találok rá szavakat. Borzalmas a szaga, illatnak nem mondanám. Az igaz hogy beszívódik de utána szárazabb a bőröm mint előtte. Nem is értem magam hogy vehettem meg, mert a csomagolásától is rosszul vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

skelly

2016. április 1.

Az illata rémes. Nekem nem szívódik be normálisan, zsíros érzetet hagy maga után. Bár lehet azért, mert sokat használok egyszerre, hogy minél hamarabb elfogyjon. Biztos, hogy nem veszem újra, pedig a boltban jó ötletnek tűnt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

LathatatlanOzike

2016. március 16.

Valóban gyorsan beszívódik, és a kezem is jól hidratálja.
De az az illat. Nem találok rá szavakat :D Amikor a boltban kinyitottam, teljesen oké volt. És utána következett az, hogy itthon felkentem. Konkrétan fájt tőle a fejem, kicsit hányingerem is lett. Na mondom, megint csináltam egy jó vételt. :) Még próbálgatom egy kicsit szoktatni magam hozzá, de ha nagyon ellenállok, akkor feldobom ide eladásra, kidobni nem szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

Valóban gyorsan beszívódik, és a kezem is jól hidratálja.

RimmelAthen

2016. március 7.

Már nagyon kellett egy kézkrém mert nagyon kiszáradt a kezem. Pár óra alatt rendbe tette. Az illata csodás és sokáig megmarad. Nagyon hamar beszívódik és jó a textúrája.Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 7.

Ennie86

2016. február 12.

Impulzus vásárlás volt de nem bántam meg. Nem tudtam ellen állni a cuki csomagolásnak. :) Kiderül hogy teljesen jó kis krém. Hamar beszívódik és tényleg citromos illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 12.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak