Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Alumíniumsók nélkül. Megbízható védelmet biztosít 24 órán át. Nem tartalmaz alkoholt. Bőrgyógyászok által igazolt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lia0000

2021. január 2.

Az ilyen fújós, "vizes" dezodoroktól sose várom el, hogy izzadásgátló hatásuk legyek. Számomra az illat a lényeg. Ezt a terméket nagyon szerettem. Az illata egészen különleges, nem az a brutál édes, kamu vanillia. Egészen egyedi. Az összes barátnőm használta, annyira bejött nekik is. Nem hagyott foltot a ruhámon és egészen tartós is volt az illata. Az ára pedig baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 2.

tátombák

2020. november 11.

Szokták mondani, hogy ha az ember érzi a saját szagát, az már réges-régen rossz, szóval ezzel azt hiszem mindent elmondtam róla. Kifújáskor sem az igazi, tüdőbemászóan fullasztó gáz száll felfelé. Akciósan szerintem 300 forintba sem került, nyilván nem csodát vártam, de minden várakozásomat alulmúlta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 11.

Juccimo

2020. július 10.

Én már nem a "young" kiadás részeként, de valószínűleg ezt a terméket vettem új kiadásban. Az illata nagyon finom, az ára olcsó, alumíniummentes, ez pluszpont. Viszont nekem annyit ér, mint halottnak a csók sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Beya93

2020. június 1.

Jó illata van, de egy pillanat el is illan. Egyáltalán nem tartós. Elfújkálom de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

namii

2020. május 25.

Dezodornak vallalhatatlan. Rajtam par ora utan szo szerint budos lesz, meg ha nem is izzadok, mert egyebkent nem vagyok egy izzados fajta. Az illata tenyleg jo bar nagy mennyisegben emelygek tole, meg hat ennyi penzert mit varok. De nem fogom ujravenni valoszinuleg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

Esztii78

2020. március 11.

Kellemes illata van, ha az ember szereti a vaníliát. Jó árban van. Bár az leizzadás nem célszerű használni, de illatosítónak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 11.

brigi50c

2020. február 17.

Marha nagy ötös az édes illat és a 280Ft-os leértékelt ár miatt :D többször újravettem már

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

bmth

2019. június 3.

Nagyon jó vanília illata van (csak azért éri megvenni), az izzadásgátló hatása szinte egyenlő a nullával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Wandamaci

2019. április 17.

Nem izzadásgátlóként használom, inkább csak, hogy jó illatom legyen, de erre a célra nekem tökéletesen bevált. Imádom az illatát, nagyon kellemes és egész nap érzem a ruhámon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

zfruzsi

2019. április 3.

Még régebben használtam, de most, hogy megláttam, újra megjött hozzá a kedvem, hogy újravegyem. Nagyon szerettem az illatát és én a hatásával is meg voltam elégedve - igaz: nekem nincsenek extrém igényeim ezen a téren. Szerintem az árát mindenképp megéri és én újra fogom venni. Egyedül a "lenyomója" miatt vonok le tőle egy csillagot - nekem az nem a kedvencem és néha elég nehezen sikerült csak lenyomnom - de ez nálam a legtöbb spray deonál igaz sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag