Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Alumíniumsók nélkül. Megbízható védelmet biztosít 24 órán át. Nem tartalmaz alkoholt. Bőrgyógyászok által igazolt.

bmth

2019. június 3.

Nagyon jó vanília illata van (csak azért éri megvenni), az izzadásgátló hatása szinte egyenlő a nullával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

Wandamaci

2019. április 17.

Nem izzadásgátlóként használom, inkább csak, hogy jó illatom legyen, de erre a célra nekem tökéletesen bevált. Imádom az illatát, nagyon kellemes és egész nap érzem a ruhámon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

zfruzsi

2019. április 3.

Még régebben használtam, de most, hogy megláttam, újra megjött hozzá a kedvem, hogy újravegyem. Nagyon szerettem az illatát és én a hatásával is meg voltam elégedve - igaz: nekem nincsenek extrém igényeim ezen a téren. Szerintem az árát mindenképp megéri és én újra fogom venni. Egyedül a "lenyomója" miatt vonok le tőle egy csillagot - nekem az nem a kedvencem és néha elég nehezen sikerült csak lenyomnom - de ez nálam a legtöbb spray deonál igaz sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 3.

Csutak

2019. március 13.

Egy százassal olcsóbban, akciósan vettem, mert a Happy Heart nevű testvére már majdnem elfogyott. Nem csalódtam. :) Bár lehet, hogy a nyári, forró napokra nem ez a legjobb választás, de az enyhébb meg a tavaszi napokra nekem tökéletes. Most már csak a golyós deó változatát kéne megtalálnom és teljes lenne a boldogság. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Regina26

2019. február 17.

Nagyon kellemes, édes illata van. Izzadás ellen nem a legjobb megoldás, de a vaníliáért már megérte. :D Én nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

kirabauer24

Korcsoport: < 18
2019. február 11.

Az illata jó, izzadásra és szagokra nem igazán van hatással sajnos, így én inkább csak este használom, vagy ha nappal fújom be magam, akkor nem izzadásgátlás céljából, hanem inkább csak egy kellemes édes illatért :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 11.

Jucuus

2019. január 2.

Kellemes vanília illata van, viszont hatásosnak nem mondanám. Sokat kell belőle fújni, valamint napközbe is többször újrafújni.
Az àra nem rossz, de nem venném újra. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Az àra nem rossz, de nem venném újra. :/

Lona22

2018. december 30.

Ha eléggé izzadós vagy, akkor nem használ. Viszont nagyon kellemes az illata az összes ilyen Isana fújós dezodornak, bár nem sokáig tart. Ár-érték arányban nem olyan rossz ez, megérdemli a 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 30.

patricia01

2018. augusztus 16.

Ez az egyik legrosszabb dezodor, amit valaha próbáltam. Egyetlen pozitívumot sem tudok mondani erről a termékről. Nagyon szeretem a vanília illatot, de ennek a dezodorbak az illata tömény és fullasztó. Ráadásul, miután befújom magam a termékkel és megérzem a levegőben az illatát, percekig köhögök tőle, ami eléggé kellemetlen. Ezen kívül viszkető piros száraz folt jelenik meg a bőrömön, nem csak a befújt területnél, hanem a karomon is. Ilyen korábban még egy dezodorral vagy szépségápolási termékkel sem fordult elő. Senkinek sem ajánlom ezt a terméket,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Pampilla

2018. február 10.

Jót nevettem: 24 órás védelmet nyújt. De hogy mi ellen,az nincs odaírva. Merthogy se izzadás ellen,se szagok ellen nem véd. Viszont jó tömény illata van....hááát nem is tudom,pedig szeretem a márkát....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag