Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. november 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Kímélő folyékony szappan a fehér tea illatával. PH-semleges, vegán termék.

blumarine

2019. október 1.

Véletlenül akadtam rá, az illata kellemes volt, megvettem (bár tömbszappanokat egy ideje jobban szeretem használni és a ruhák közé is be lehet tenni) és nem bántam meg. Kézmosás után azért nem sok marad az illatából a bőrömön, de ár-érték arányban szerintem mindenképp megéri. Diszkrét az illata és csak kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

tonic

2019. szeptember 18.

2018. dec.
Én imádom az illata miatt,egy utazásomnál ilyen volt a szobában,így az jut róla eszembe,ezért itthon is megvettem emiatt. :)
up
Nem szárít, továbbra is szeretem, illetve szeretném,ha találnék bárhol... Nem értem miért limitált egy ilyen és miért mindig az édeskés illatokat nyomatják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 18.

2018. dec.
up

wildrose

2019. szeptember 18.

Csodás, könnyű, friss teaillatú, géles állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a bőrt. Nagyon klassz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Zsuzsi216

2019. április 8.

Nagyon erős, teás illatú szappan. Szokásos Isana minőség.
Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 8.

Nagyon erős, teás illatú szappan. Szokásos Isana minőség.
Ajánlom mindenkinek.

Adribogyi

2019. február 1.

Tetszett a szappan illata, jó krémes állaga van, ár/érték aránya szupi

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Tetszett a szappan illata, jó krémes állaga van, ár/érték aránya szupi

pannababo

2019. január 12.

A nyári japán kert óra a legjobban eltalált illat. Tényleg gyógytea illata can. Nem szárít,diszkréten marad az illat. Oda vagyunk érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Kremcica

2018. november 14.

Október közepén szereztem be ezt a kézmosót és először nem voltam biztos benne hogy a kettő ugyanaz, mert az én példányomon a Time to relax felirat szerepel. De mint az illat mint az inci stimmel így a kettő biztosan mondhatom ugyanaz. Viszont ez enyémen nincs sehol feltüntetve hogy limitált lenne...
Mindenesetre egy friss illatú kézmosó, áttetsző géles állaggal. Sajnos kicsit szárít és az illatával és fél tubus után megcsömörlöttem. Nem rossz, de volt már jobb Isanás kézmosóm is (pl a rózsaszín japan harmony illatú).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sodium Lactate