Isana

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő a fehér tea friss illatával. Pihenteti az érzékeket, élénkíti a testet és az elmét. Vegán.

rottya

2019. január 24.

Nagyon jó illata van,friss és nyugtató.

rottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Nagyon jó illata van,friss és nyugtató.

pannababo

2019. január 12.

Csodálatos. Szerencse ,hogy karácsony után jött ki,nekem már elég volt a narancsis fahéjas almás ilkatkavalkádból.
🌟nincs irritáció
⭐tea illatú , a nyári japanese harmony illat óta ez a legjobban eltalált csoda
🌟az Úr által is kedvelt, -hmm ez jó ilkat,Asszony
🌟akciós is volt
🌟egyedi és szép,gyógynövényes de nem az a zöld illat..inkább kék...összhangban a csomival,szerintem maradharna hosszabb távra
5csillag

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

🌟nincs irritáció
⭐tea illatú , a nyári japanese harmony illat óta ez a legjobban eltalált csoda
🌟az Úr által is kedvelt, -hmm ez jó ilkat,Asszony
🌟akciós is volt
5csillag

HenriettaDalma

2019. január 9.

Az illata nekem kicsit furcsa volt, nem ilyenre számítottam. Random vettem le a polcról, mert megtetszett a külseje. Nem fogom újravásárolni, mert erősen szárította a bőrömet.

HenriettaDalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

bmesi95

2018. december 27.

Nagyon szeretem az Isana tusfürdőket, s szeretem kipróbálni az újakat is. Fehér tea illatot ír, de szerintem inkább citrom és gyógynövény keveréke. Nagyon kellemes ettől függetlenül és ár érték arányban kiváló kis termék. Azért adok neki 4 csillagot, mert kicsit többet kell belőle ki nyomni, hogy megfelelő habzású legyen.

bmesi95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.