Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. november 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Tápláló kézkrém vanília és kasmír illattal. PH-semleges, vegán termék.

Helene

2019. február 9.

Most jutottam még csak oda hogy teszteljem a kézkrémet. A kirepedezett kezemet teljesen helyretette. Gyorsan beszívódott a krém, hidratálása számomra nagyon jó, és utána selymes, lágy tapintású lesz a kezem. Az illata gyengéd, lágy, még relaxálásra is tökéletes ez az illat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

KozmaNikolett2001

2019. január 13.

Kellemes illatu kicsit sok ido amig teljesen beszivodik ami miatt csak 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Kellemes illatu kicsit sok ido amig teljesen beszivodik ami miatt csak 4*

zsazsa

2019. január 13.

Az irodában használom, tökéletes a mosdó és mosogatás utáni kéz hidratálásra. Kintre így télen szerintem kevés lenne, de bentre pont jó, könnyen beszívódik, nem hagy fura, idegesítő réteget a kezemen. Az illata pedig nekem nagyon tetszik. Szuperek ezek a limitált isana kézkrémek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Zsozs

2018. december 8.

Tudni illik, hogy az én bőröm kb. mindenféle terméket bír, soha nem volt még ezzel problémám. Na de! Használtam úgy 4-5x ezt a kézkrémet (nem voltam elájulva a hidratálástól), és a hatodik alkalomkor olyan mértékű allergiás reakciót váltott ki, hogy fél óráig mosnom kellett a kivörösödött kezeimet, hátha lejön belőle valami..borzasztóan fájt.
Az illata nekem tetszik, viszont a fenti okokra hivatkozva nem ér többet számomra 2*-nál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Gyalogkakukk

2018. december 7.

Szerintem ár-érték arányban kitűnő választás. Éppen ezért meg is kapja az 5 csillagot. Összetevők, illat, hatás, beszívódás... Ebben az árkategóriában egyszerűen nem lehet jobbat találni. Az illata valóban nem túl erős és nem kimondottan vaníliás, de így is teljesen rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

Csutak

2018. november 12.

Nem túl erős, sőt inkább halovány az illata, így szerintem irodába, hétköznapokra ideális és még a táskában is elfér a mérete miatt. Hidratáló hatása jó, hamar beszívja a kezem bőre, nem kell vele sokat pepecselni. Öt csillagot is megérne, de én azért adok rá négyet, mert sokkal többet vártam, főleg illat terén. Vaníliától nem teljesen, de messze áll, sajnos. De szerintem teljesen jó, egyébként elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak