Isana

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tápláló krémtusfürdő a narancs és a fahéj aromás-édes illatával. Vegán.

netti1990

2021. január 6.

Nagyon finom,fűszeres,narancs-fahéj illata van 😊
Igazi télies,krémes tusfürdő 😊
Jól habzik,jól tisztít.
Nem szárítja a bőrt.
Sokáig megmarad az illata a bőrön,és a fürdőszobában is a használata után 😊
5* 😊❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Nagyon finom,fűszeres,narancs-fahéj illata van 😊
Igazi télies,krémes tusfürdő 😊
Jól habzik,jól tisztít.
Nem szárítja a bőrt.
Sokáig megmarad az illata a bőrön,és a fürdőszobában is a használata után 😊
5* 😊❤

gittus0924

2019. december 23.

Nagyon szuper télies illata van, imádtam 😊 Amúgy tipikus Isana tusfürdő, nem szárít és árához képest jó minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

Nitaka

2019. október 29.

Az illatát nagyon szerettem, igazi téli illat. Jól habzik és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Az illatát nagyon szerettem, igazi téli illat. Jól habzik és nem szárít.

Boudica

2019. június 10.

Hozza a szokásos Isana színvonalat: jó az állaga, jól habzik, nem szárít. Az illata miatt mégis gyakran esett rá a választásom. Igazi ünnepi illat ezzel kicsit édeskés narancs-fahéj kombóval. Nem igazán marad meg az illata ami kár, viszont zuhanyzás közben intenzív és nagyon finom. Remek kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

Viki9727

2019. május 3.

Szuper illata volt..egy darabig. Az elején imádtam, aztan sok lett.. a végen már könyörögtem hogy fogyjon el. Nem szárít, árban is jó, csak egy idő után sok lett az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

Wonderwoman91

2019. március 16.

Zselés szaloncukor illata van. Kár, hogy limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Zselés szaloncukor illata van. Kár, hogy limitált.

cattitude

2019. március 6.

meglepően jó illatú tüsfürdő, sokkal inkább narancsos, mint fahéjas, szerintem nem kifejezetten édes. az állaga kicsit pudingszerű. én sokat használok el zuhanyzás közben, de legalább nem fogok ráunni az illatára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Saranhuone

2019. február 22.

Abszolút győztes a téli illatok között, verekszenek az összesített első helyért is a korábbi dohányvirágossal. Kár hogy a legjobb illatok mindig limitáltak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

brigi50c

2019. február 17.

Általában nem annyira vagyok oda a narancsos illatokért, de mivel itt inkább a fahéj dominál, imádtam használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

bendi13

2019. február 5.

Én csak most kezdtem el használni és nagyon tetszik az illata. Annyira szuper, hogy nem műnarancs illata van, hanem olyan igazi fanyar, de egyben édes is. Mivel limitált, ezért fogok venni még egyet, mert ez nagyon tetszik. Egyébként nem szárít és nagyon jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol