Isis Pharma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anna, Módosítva: 2012. július 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Szappanmentes arctisztító, gyulladáscsökkentő hatással.
  • A szappanoktól eltérően alkalmazása után nem fogja úgy érezni, hogy a fejbőre kisebb egy számmal a feje méreténél.
  • Aktív hatóanyagok: 5 Alfa Avocuta (1%) 5-alfa-reduktáz inhibitor; szalicil-sav felületes hámlasztó; boswellin-sav (1%) gyulladásgátló; pyrrolidin Carboxyl sav bőrhidratáló.

Hagymavirág

2014. április 28.

Én nagyon megvagyok elégedve, a kozmetikusom ajánlotta, és bevállt. Igaz egy kicsit engem is szárít, ezért javaslom mellé a krémjét. Ezzel együtt használva nem fog húzódni a bőr. De ami nagyon megfogott, h nagyon jól tisztít! Én neten találtam kedvezőbb árat. Ár érték arányban a többi hasonló termékhez képest,ami minden üzlet polcán található nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

ágica

2013. február 10.

Szörnyűek az összetevők, a hatása sem elégített ki, mert oké tisztított, de csillogott utána a bőröm és picit szárított is. Semmit nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

evi_iv

2012. november 29.

Jó ez a reklámszöveg:A szappanoktól eltérően alkalmazása után nem fogja úgy érezni,hogy a fejbőre kisebb egy számmal a feje méreténél!:)Hát ez jó!!!!:D
De hogy nem!!!:)
Csak nem a fejbőröm az igaz ,hanem az arcbőröm!:)
Na mindegy!
Én rontottam el,mert párom (aki gyulladásra hajlamosabb bőrrel rendelkezik) miután elkezdte nem szeretni,gondoltam majd én szeretem.
De az én kevert bőrtípusomat,mindennapi használat során kiszárította,ezért hetente egyszer szoktam alkalmazni amolyan enyhe peelengezés képen szalicil-sav tartalma valamint a kis szemcséknek hála.Így bevált.
Egyébként párom is azért hagyott fel vele mert szárította a bőrét.
Miután felvilágosultam az összetételével kapcsolatban is,nem óhajtom többet vásárolni!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 29.

De hogy nem!!!:)
Csak nem a fejbőröm az igaz ,hanem az arcbőröm!:)
Na mindegy!
Egyébként párom is azért hagyott fel vele mert szárította a bőrét.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Copper PCA, Zinc PCA, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Faggyútermelést normalizáló 5αR-blokkoló hatóanyag, ami a gyártó állítása szerint három hét alatt 40%-kal csökkenti a faggyútermelést (a teszt résztvevők 78%-a érezte úgy, hogy a bőre kevésbé  zsíros és csillogó a tanulmány végére), a hajas fejbőrön pedig a lipid foltok csökkentésével (-69%) segít lelassítani a faggyúmirigyek működését, nyugtatja az irritációt és csökkenti a seborrhoeás tüneteket és a korpásodást is.

A tömjén nevű gyanta kivonata, mely csípős, kesernyés izű, melegítő érzetű. A CosIng hivatalos besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), simító, bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint nincsen semmilyen kutatás, ami azt mutatná, hogy a tömjén hasznos a bőrnek.