Issey Miyake

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 21.

Lelőhely:   parfümériák

Issey Miyake Pleats Please EDT fújós eladó
Ár: 1500 Ft / 2800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.
Issey Miyake Pleats Please EDT eladó
Ár: 8500 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: képen, Helyszín: Átvétel Budapest (Köki, Shopmark) , fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Barbara2021

2021. május 8.

Kellemes. Én nem érzek benne semmi zavarót. Egynek jó, de nem az a parfüm, amiről rohannek mesélni a barátnőimnek, hogy figyi ezt szagoljatok, ez vmi mesés. Egész olcsón láttam, annyit megér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 8.

Betticupcake

2019. január 17.

Van benne valami vintage-ség, retro-ság ami illik hozzám nagyon. Rohangálós napokra tökéletes. Egy cuki kis fiatal felnőtt trendi csajt képzelek el magam előtt aki a ‘90-es években pattog New York utcáin pink teddy kabátban, fru-fruval. Hopp ez lehet én vagyok?! 🥰😘

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

gy1betti

2018. december 11.

Reptéren vásároltam belőle, tetszik az alap illat koncepció, nem egy átlag parfüm, viszont van benne valami zavaró is egyben amire még nem tudtam rájönni, hogy mi az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Csilluci

2018. november 25.

Életem első nagy szerelme Issey Miyaketól a L'eau d'Issey, aminek sajnos a nyomába se érhet. Még egy mintát sem bírtam elhasználni belőle.

Bevallom nem mentem utána, hogy mi az az összetevő, ami ennyire irritál, de az biztos, hogy nem fog szerepelni a karácsonyi kívánságlistámon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 25.

Erina

2018. szeptember 6.

Nekem nagyon nem jött be....
Van benne valami nagyon zavaró háttér illat, ami számomra kellemetlen, elrontva ezzel az illatot. Tartóssága viszont jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Nekem nagyon nem jött be....

Frézia

2017. május 27.

Csere útján került hozzám. Édes illat, de nem orrbavágóan, közönségesen, van benne kifinomultság. Késõbb elõbukkan egy finom lédús gyümölcsösség, háttérbe szorítva a pillecukros édességet. Az én izlésemnek túl édes-gyümölcsös.
Valószinűleg befolyásol, hogy csak a L'eau de Issey illatot ismertem és azt reméltem felfedezhetõ benne valami hasonlóság a párás virágillatból, de ez sokkal édesebb és bõven gyümölcsös.

A kupakja csudajó, tetszik 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 27.

A kupakja csudajó, tetszik 😊

Lunalys

2015. november 15.

Ez tetszik a legjobban a 3 verzió közül. Nagyon finom, virágos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

Ez tetszik a legjobban a 3 verzió közül. Nagyon finom, virágos illat.

diesel22

2015. szeptember 1.

A kereskedelmi forgalomban kapható 3 verzió közül nekem ez jön be a legjobban. A sötétebb verziója sajnos zéró tartóssággal bír, pedig próbáltam mindenféle klímában, ruhán is, bőrön is, és sokszor felfordult tőle a gyomrom, sejtésem szerint az ibolya miatt. Az eredeti verzióban azonban sokkal jobb tartóssággal bír és nagyon kellemesek benne a jegyek (én körtés vaníliafagyinak érzékelem az elején) majd ehhez csatlakozik valami virágos illat is (az egészről az arany szín jut eszembe) végül a leszáradásban ezek mind megmaradnak, de érkezik hozzá egy kis "műanyag" illat is, ami ebben a parfümben kifejezetten kellemes és érdekessé teszi. Szerencsére nem sok kedvelik, nem lesz népszerű illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

klau810614

2015. július 31.

Hát ez számomra valami borzalom..virágok kavalkádja de nagyon émelyítően!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

Hát ez számomra valami borzalom..virágok kavalkádja de nagyon émelyítően!

asparagus

2013. december 12.

Nekem nagyon bejött, mintha rám találták volna ki. Elsőre gyümölcsös, talán nashi körtéhez tudnám hasonlítani, később pedig virágos lesz a bőrömön. Nem émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.