Issey Miyake

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: ALettah, Módosítva: 2016. március 10.

Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: rózsa,

Szívjegyek: bolgár rózsa, neroli, pink bors,

Alapjegyek: fehér pézsma, cédrus, pacsuli.

Issey Miyake Pleats Please L`Eau EDT kb.85-90 ml
Ár: 6000 Ft+postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: 100 ml / kb. 85-90 ml, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.

Zsuzsi62

2018. szeptember 21.

Fenséges illat,máris beleszerettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Fenséges illat,máris beleszerettem

kvin

2018. július 18.

Csodás, légies tavaszi rózsabokor illat egy csodás üvegcsében (a kupakját egyenesen imádom).
Nem erős, bántóan fojtó rózsa, hanem könnyed, nőies. Szeretem a nerolit, a kesernyés-citrusos illata nagyon sokat segít a rózsa túlzott virágosságán. És még ott van a cédrus és a pézsma... Az egész parfüm olyan, mint egy napfényes erdőben röpködő tavasztündérke.
Viszont az én bőrömön szerintem nem az igazi, üvegében sokkal jobban tetszik, mint rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

ALettah

2017. július 28.

Ha március, akkor ez az illat kerül elő nálam! Csodálatosan könnyű, friss, mint az első előbújó fűszálak harsogó zöldje és a gyöngyvirág diszkrét illata, az egész egy tavaszi napsütéses jókedvfelhőbe burkolva. Imádom, ez a tavaszi illatom, ez a tavasz illata :) Nagyon tartós is, bár egy idő után finoman bőrközeli lesz, de a reggeli fújások simán kitartanak estig.
Érdekes, hogy a kollekció többi darabja nyomába se érhet.
Update: Most fogyott el, nagyon gondolkozom rajta, hogy újra beszerezzem. Külön értékelem, hogy itt az 50 ml tényleg annyi, utolsó cseppig ki lehet nyerni az üvegből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Érdekes, hogy a kollekció többi darabja nyomába se érhet.

keseruevelin

2016. november 26.

Ajándékba vettem egy másik parfümöt karácsony előtt. Ahhoz kaptam ajándékbe egy kis illatmintát ebből a parfümből. Már annak a kicsi csomagolása is megtetszett :) a rózsaszín, a zöldnek és a narancs keveréke nagyon jól mutatnak egymással. A csomagolásra nálam 5-öt kap, mert nagyon tetszik :) Ahogy maga az üveg is csodásan néz ki ! Nem sok ehhez hasonlót láttam még, igazán egyedire sikeredett :)
Mikor először megszagoltam ezt az illatot...sajnálom, hogy ezt írom, de nekem olyan tipikus öreges illat volt. Az a virágos illat, amit sokszor idős néniken érezni. El is tettem egy időre.. mondom majd valakinek tovább adom. Aztán egyszer rá kellett fanyalodnom, hogy használjam. Nagyon meglepődtem, mert nagyon megtetszett !!! Imádtam magamon :D Kellemes, üdítő, könnyed, "levegős" illat. Ráadásul pont tavaszodni kezdett :) úgyhogy tökéletes időzítés volt a magamra fújása, ha írhatom így :) Rögtön a kora tavaszt, a virágzó fákat, a hűvős, de már a nem csípős szellőt juttatja eszembe. Ennek ellenére egész évben imádom használni :) Sokáig nem találtam a hozzám passzolót. Mindig is azt hittem, hogy az édes-gyümölcsös illatok illenek hozzám. Rá kellett jönnöm, hogy én nem ilyen vagyok... Szóval úgy érzem megtaláltam az "igazit" :) Már fél üveg elfogyott egy 100ml-es üvegből, úgyhogy amilyen döcögösen indult a kapcsulatunk olyan jól végződött :)
Ajánlom mindenkinek, aki a tavaszias, virágos illatokat részesíti előnyben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 26.

Ajánlom mindenkinek, aki a tavaszias, virágos illatokat részesíti előnyben!

lauran

2016. augusztus 19.

Nagy kár, hogy végét járja a nyár. Most ismertem meg, és igazi nyári illat hangulata van: puha, friss, tiszta, könnyed. Kb. 4 órás tartóssága van, ami nyárra nekem elég is. Most őszre nem veszem már meg, de annyira vakációt idéz a hangulata, hogy jövőre biztosan beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

vtina85

2015. január 28.

Finom tavaszias, friss illat. Amikor a drogériában járok mindig fújok belőle a csuklómra, már tesztelgetem egy ideje, szóval előbb-utóbb be kell, hogy ruházzak rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.

Tiffany

2014. október 29.

Ajándékba kaptam. Rajtam sajnos nem az igazi, valamelyik olyan jegye erősödik föl, amit nem annyira szeretek. Kicsit elveszíti a lágyságát.
Egyébként egy friss, virágos, zöld illat. Nem hétköznapi, különleges, ezért, ha nem is lett a mindennapi illatom, szeretem.
Mindenképpen ki kell próbálni bőrön, mert nálam például a papírcsík és a bőr közötti illat között nagy a különbség.
Tartós, egy-két fújás elegendő belőle, hosszan érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 29.

Tartós, egy-két fújás elegendő belőle, hosszan érződik.

senskin

2014. augusztus 24.

Majdnem megvettem, de valahogy mégis ott maradt a polcon. Először teljesen elvarázsolt. MIvel több parfümöt is célba vettem, egyelőre még ő nem jött velem haza.
Talán meg kell szaglásszam újra és akkor eldöntöm mi lesz vele.
Mindenesetre nagyon különleges illat, egyedi, tudni kell viselni, van benne valami misztikus...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Talán meg kell szaglásszam újra és akkor eldöntöm mi lesz vele.

kékvelúrcipő

2014. március 5.

Ez az illat csodálatos, remélem sokáig lesz a boltok polcain és nem tűnik el hamar.
Nem tudok betelni vele. Hmmmm ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Nem tudok betelni vele. Hmmmm ;)

Kuroshio

2014. március 4.

Nagyon finom, tavaszi szellőcske. Olyan, mint amelyik általános iskolás koromban megcsapott az iskola kapun kirobbanva áprilisban.... Virágzó fák és bokrok mosolyognak a palackban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 4.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.